Життя немовлят під контролем. Вінниця
Життя немовлят під контролем. Вінниця
Завершено

Життя немовлят під контролем. Вінниця

Начато: 27.09.2022
Вінниця
Завершено
Всего собрано
67971,0 грн
Собрано в процентах
100%
Нужно
67971,00 грн
Опубликовать на Facebook Опубликовать в Telegram
Опубликовать на Facebook Опубликовать в Telegram

Кожен 15-й малюк у країні народжується раніше терміну. Навіть народжені в строк немовлята нерідко змушують своїх батьків сильно турбуватися щодо їх здоров'я. Що вже говорити про тих крихіток, що поспішили "вийти у світ" раніше поставленого терміну. Недоношені дітки – це найбільш вразливі, залежні від професіоналізму лікарів і оснащення лікарні немовлята. Все їх життя залежить від медичного обладнання. А через недофінансування лікарень у лікарів просто зв'язані руки, і вони не можуть рятувати життя дітей. Мета нашого проєкту – допомогти недоношеним дітям вижити! 

На перший рік життя будь-якої дитини доводиться максимально інтенсивне зростання і бурхливий розвиток. Але в цей період організм надзвичайно вразливий, захисні сили слабкі і недосконалі. Особливо це стосується дітей, які народилися завчасно і вважаються недоношеними. Функціонування всіх органів і систем недоношеної дитини пов'язано з відсутністю певного періоду внутрішньоутробного розвитку та особливостями дозрівання і розвитку організму в новому навколишньому середовищі. З огляду на незрілість всіх органів і систем (центральної нервової, серцево-судинної, дихальної, травної), несприятливі дії переносяться недоношеними дітьми особливо гостро. Отже, захворювання, що не несуть небезпеки для інших малюків, у недоношених можуть протікати важче. Їх життя залежить від повного контролю з боку лікарів і устаткування, яке замінює роботу багатьох органів.

Як і всі інші системи в організмі недоношеної дитини, серцево-судинна система є недосконалою. За показаннями серця, артеріальним тиском, насичення крові киснем необхідно особливу пильнувати, тому що невчасно надана допомога може коштувати дитині життя! Для профілактики ускладнень і своєчасного порятунку життя малюків лікарі повинні використовувати метод пульсоксиметрії, який дозволяє вчасно виявити такий небезпечний стан, як гіпоксія (нестача кисню в крові, що може викликати смерть дитини).

Пульсоксиметр – це сучасний контрольно-діагностичний медичний прилад, призначений для вимірювання насичення гемоглобіну артеріальної капілярної крові киснем (сатурації). Серцево-судинна система і легені немовляти безперервно працюють з однією метою – наситити киснем артеріальну кров. У недоношених малюків присутня хронічна нестача кисню, при якій цей показник вимагає постійного контролю і вірогідних даних, неотримання яких значно ускладнює лікування і може коштувати життя.

Пульсоксиметр сьогодні є незамінним приладом для здійснення як одноразового вимірювання, так і для тривалого моніторингу (постійного контролю) рівня сатурації і частоти серцевих скорочень (пульсу). Метод отримання даних є неінвазивний (що не вимагає забору крові для дослідження), тому пульсоксиметр вимірює потрібні величини швидко, полегшуючи завдання лікаря-неонатолога. Перевага пульсоксиметрії в тому, що для дослідження не треба брати кров з артерій (що допомагає не завдавати травми дитинці). Крім того, пульсоксиметр дозволяє отримувати і обробляти дані, що виводяться на дисплей приладу. Якщо є небезпека і рівень кисню в крові падає, апарат відразу сигналізує про небезпеку, і лікар поспішає рятувати життя.

Пульсоксиметр, який ми мріємо придбати в Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І. Пирогова, має не тільки зручний монітор, а і безперервність у роботі (навіть при відключенні світла включається батарея). 

Допоможіть нам врятувати життя сотні дітей, які народжуються в Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова! І, може, саме ці крихти стануть майбутніми художниками, рятувальниками, поліцейськими і філософами.

ID: 8331
Поддержали
Monobank
09.11.2022 10:09
49007,00 грн
Благотворительная помощь
06.11.2022 02:05
250,00 грн
Благотворительная помощь
05.11.2022 07:39
567,00 грн
Благотворительная помощь
04.11.2022 18:47
100,00 грн
Благотворительная помощь
04.11.2022 13:02
200,00 грн
Все доноры

Спасибо вам за вашу поддержку!

Собрано

Помочь может каждый

Помочь проще, чем вы думаете. Создайте собственнуб кампанию сбора средств и поделитесь с друзьями.
Вместе мы быстрее собираем деньги!
Вместе мы быстрее собираем деньги!

Cоздать кампанию
Похожие проекты
Лечение женщин в военном госпитале
Поддержать
Здоровье
Лечение женщин в военном госпитале
Благодаря этому проекту мы сможем закупить гитероскоп во Львовском областном госпитале ветеранов войн и …
Хочу сам читать любимые книги! 2
Поддержать
Здоровье
Хочу сам читать любимые книги! 2
Первую неделю своей жизни мальчик провел в реанимации под аппаратом ИВЛ, у него диагностировали гипоксич…
Пусть работает лаборатория жизни!
Поддержать
Здоровье
Пусть работает лаборатория жизни!
Для спасения новой жизни всё должно быть готово заранее!
Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 4
Поддержать
Здоровье
Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 4
Ось новонароджене маля не набирає вагу і часто хворіє… або навіть одразу з пологового потрапляє на опера…
Показать все