У цьому спецрозділі об'єднані адресні проекти допомоги дітям з вадами серця, корпоративні проекти з українськими компаніями та особисті Кампанії людей, які хочуть допомогти діткам.

Кожна гривня, перерахована на будь-який з проектів цього спецрозділу, допоможе нам врятувати дітей з вродженими вадами серця по всій Україні. На сьогоднішній день завдяки усім благодійним внескам врятовано серця 100 дітей. Нам дуже потрібна ваша допомога і у 2022 році, тому що держава цього року знову викинула програму порятунку дітей з вродженими вадами серця з бюджету фінансування.

Детальна інформація про зібрані та витрачені кошти знаходиться у кожному з проектів.

Вроджена вада серця в нашій країні звучить як вирок. Особливо, коли від порятунку відділяє сума у майже 100 000 гривень за серцевий імплант - оклюдер. Для простої української родини - це неосяжні суми, хворі діти, розбиті горем батьки. 

Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених. Щорічно в Україні народжується близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, серед цих дітей понад 500 можна врятувати навіть без розрізу грудної клітини! Для цього необхідно просто встановити їм серцеві імпланти! 

У Національному інституті ім. Амосова професійні кардіохірурги, за чиїми плечима тисячі врятованих сердець, з 2013 року роблять безкоштовно операції з усунення вад серця. Але без імплантів вони безсилі, а цьогоріч серцеві імплантати просто не закуплені державою. Всі діти, які потребують операції в 2022 році, не зможуть отримати допомогу та шанс на здорове життя. Батьки цих діток не знають, де взяти кошти на серцеві імпланти. Це звичайні родини, які опинились на межі бідності.

Щороку ми підтримували державу і разом з благодійниками закривали потреби, які не покривались за рахунок бюджетних коштів. За всі роки ми придбали більше 600 серцевих імплантів. За цими проектами стоять понад півтисячі врятованих життів. 

Отже, цього року платформа dobro.ua спільно з благодійним фондом "Серця майбутнього" й усіма небайдужими продовжує національний проект "Врятуйте сердечко". 

Наша мета амбітна. Об'єднати всіх людей навколо проблеми, яку не здатна вирішити держава. 

Ми хочемо подарувати здорові серця усім діткам з усіх куточків України. Приєднуйтеся.