Тут зібрані проєкти допомоги дітям з опіками, які лікуються в українських лікарнях.

Разом ми зможемо допомогти дітям отримувати повноцінне лікування вдома!

Київстар разом з платформою dobro.ua навесні 2023 року об'єднується з Національним реабілітаційним центром "Незламні" та запускають новий напрямок допомоги у рамках проєкту "Дитяча надія" - допомога дітям з опіками.

Наша мета: придбати сучасне медичне обладання до опікового відділення Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken) на базі Першого медоб'єднання Львова та створити всі умови, аби надавати повноцінну медичну допомогу дітям в Україні.

За статистикою щорічно в Україні 12 тисяч дітей отримують опіки. Через війну ця кількість зростає щодня, адже майже всі мінно-вибухові поранення супроводжуються термічними травмами. Через відсутність необхідних умов і медичного обладнання найважчих дітей з опіками Україна змушена відправляти за кордон. Ми хочемо це змінити, аби всі діти отримували лікування вдома.

Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти на благодійність швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть зробити разову пожертву (від 1 до 3000 гривень), або оформити регулярний переказ – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн.

Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі.

Долучайся і надсилай повідомлення із сумою від 1 гривні на номери:

  • 450025 — разовий переказ для підтримки дітей з опіками;

  • 450026 — регулярний переказ для підтримки дітей з опіками.

Долучитись  до проєкту можна також банківською карткою на dobro.ua.

За час існування ініціативи SMS-пожертви абонентів мобільного оператора вже допомогли придбати обладнання для понад десятка дитячих медичних закладів.