Тут зібрані проєкти допомоги дітям з хворобами серця, які лікуються в українських лікарнях.

Разом ми зможемо допомогти дітям подолати хвороби!

«Дитяча надія» - це соціальна ініціатива, яку наприкінці 2018 року Київстар започаткував спільно із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ). Мета проєкту — допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом закупівлі необхідного обладнання в українські лікарні. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти на благодійність швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень.

Кошти, зібрані в рамках ініціативи «Дитяча надія», йдуть на забезпечення дитячих онкологічних та кардіологічних диспансерів сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, інструментами, а також на оперативний ремонт наявного обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з п'яти регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі.

Долучайся і надсилай повідомлення із сумою від 1 гривні на номери:

  • 450011 — для підтримки дітей з онкозахворюваннями;
  • 450016 — аби допомогти малюкам із хворобами серця.

За час існування ініціативи SMS-пожертви абонентів мобільного оператора вже допомогли придбати обладнання для понад десятка дитячих медичних закладів.