Результати року dobro.ua 2022

Результати року dobro.ua 2022

Те, що нас не вбило, зробило сильнішими – прописна істина стає гаслом для української благодійності в 2022 році. Під ракетними обстрілами, окупацією, в підвалах, без світла, тепла та води українці не просто тримають удар та борються з агресором, а ще й стають однією з найщедріших націй світу. А фонди продовжують невпинно працювати. Ми продовжуємо об'єднувати людей та працюємо 24/7, щоб наближати перемогу. 

Разом із вами ми збираємо на благодійність цьогоріч 143 мільйони гривень! Благодійники підтримують проєкти від 87 партнерських фондів платформи. 

Ключові події нашого благодійного року:

  • Національний центр реабілітації "Незламні" на базі Першого медобʼєднання Львова спільно з dobro.ua розпочинаємо масштабний благодійний проєкт "Протези для Незламних". Його мета – 50 сучасних протезів.  Зібрано вже більше 29 мільйонів гривень – і це лише початок.  

  • Найголовніше співоче телевізійн шоу країни “Голос країни” цьогоріч присвячене допомозі ЗСУ. Разом із фондом "Повернись живим", ведучими та глядачами телешоу "Голос країни", "Сніданок 1+1" ми збираємо 3 мільйони 200 тисяч гривень на комплект безпілотників та засоби розмінування для саперів.

  • Понад 10 000 інструментів для армії та благодійний проєкт на 5 мільйонів гривень втілюється в життя завдяки українській мережі будівельних та ремонтних матеріалів DNIPRO-М. 

  • Знаменитий український кіт Степан розгортає бурхливу благодійну діяльність і допомагає голодним побратимам. Усі коти світу не проходять повз  і збирають 170 тисяч гривень на потреби тварин в Україні.

  • Ми продовжуємо національну програму разом з БФ Серця Майбутнього "Врятуй сердечко", яка рятує серця маленьких українців з вродженими вадами серця. Серед незмінних рятівників, які обʼєднують навколо себе благодійників, Павло Казарін, Сабіна Мусіна, оператор мобільного звʼязку – компанія Vodafone та багато благодійників платформи.

Разом ми зробили неймовірне! Ми рятували життя, турбувалися, захищали та боролися. А боротися ми з вами вміємо точно краще за інших. Попереду рік великої перемоги, і ми її зробимо також разом! Дякуємо, що робите добро разом на dobro.ua.

Ознайомитися з повним звітом

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію