Київстар виділяє 10 мільйонів гривень центру «Незламні»

Київстар виділяє 10 мільйонів гривень центру «Незламні»

У межах проєкту «Дитяча надія» від Київстар і благодійної платформи dobro.ua мобільний оператор додатково виділяє 10 мільйонів гривень для придбання медичного обладнання для блоку дитячих опіків Центру «Незламні» у Львові. Наразі загальна сума допомоги від компанії для лікарні становить 20 мільйонів гривень.

Про надання додаткових благодійних коштів повідомив Олександр Комаров, президент компанії Київстар.

«Навесні буде рік з того часу, як ми підтримуємо напрямок допомоги дітям з опіками та допомагаємо створювати умови для лікування дітей з тяжкими термічними травмами тут, в Україні. Я радий повідомити про черговий благодійний внесок розміром 10 мільйонів гривень на нове медичне обладнання для лікарні», — говорить Олександр Комаров, президент компанії Київстар.

На виділені кошти буде придбано відеосистему для дитячої хірургії RUBINA 3D 4K у комплектації для проведення операцій із максимальною безпекою в режимі 3D-візуалізації. Також медичному закладу передадуть апарат кріохірургічний Cryo-S Painless, що дозволяє здійснювати тимчасове заморожування периферійних нервів під час оперативних втручань та уникати болю в післяопераційному періоді.

«Лікування та реабілітація дітей під час війни є справді стратегічним питанням для усієї країни, тому ми приділяємо йому особливу увагу. І нове обладнання, яке ми отримали завдяки компанії Київстар, значно полегшить процес лікування дітей з опіками та дозволить нам максимально швидко виписувати їх додому. Дякуємо мобільному оператору за постійну підтримку», — говорить Олег Самчук, керівник Першого медоб’єднання Львова.

Нагадаємо, що завдяки раніше виділеним коштам протягом 2023 року до центру було передано ліжко для лікування опіків, наркозно-дихальний апарат, хірургічні інструменти, електрохірургічний апарат, аналізатор для лабораторних досліджень і лазер для шліфування післяопікових рубців.

«Діти – наше майбутнє, а зараз нам як ніколи потрібно турбуватися про них. Завдяки нашому партнерству з Київстар ми маємо змогу забезпечувати Національний реабілітаційний центр «Незламні» настільки сучасним обладнанням, щоб турбота про життя дітей виходила на найвищий рівень. Придбане обладнання найближчим часом почне рятувати життя маленьких українців», — говорить Ірина Гуцал, директорка благодійної платформи dobro.ua.

Наразі у межах ініціативи розпочато збір на портативний УЗД-апарат для блоку дитячих опіків лікарні. Кожен абонент передоплаченого зв’язку компанії може зробити разовий переказ за допомогою SMS на номер 450025, долучитися до проєкту через пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua або підключити пакет «Київстар ТБ. Благодійний», 40% вартості якого щомісяця спрямовуватимуть на підтримку проєкту.

Стати дитячою надією