Дитяча надія: Марафон добрих справ
Просто ділитися добром разом!
Дитяча надія: Марафон добрих справ
Завершена

Дитяча надія: Марафон добрих справ

Просто ділитися добром разом!
Дата заходу: 18.12.2020 13:49
Початок кампанії: 18.12.2020 13:46
Зібрано
50973,47 грн.
Мета
42599,00 грн.
Підтримали
177
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Збір коштів у рамках «Марафону добрих справ» завершено!

Ви можете підтримати інші проекти програми  «Дитяча Надія».

Усі кошти будуть витрачені для придбання обладання до Кардіоревматологічного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Першочергово буде придбано Електрокардіограф Мідас 6/12 MINI та Пульсоксиметру РМ 60 у сумі 42 599,00 гривень. Різниця буде додана до придбання Інфузійних насосів та велоергометру з навантаженням для дітей цього ж відділення.


Добрих справ багато не буває! Адже вони допомагають іншим та роблять нас самих краще.

У рамках «Марафону добрих справ» компанії Київстар співробітники Департаменту маркетингу долучаються до проєкту «Дитяча Надія», аби зібрати кошти на придбання Електрокардіографу Мідас 6/12 MINI  з розхідними матеріалами до нього та Пульсоксиметру РМ 60 для Кардіоревматологічного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Перевага електрокардіографу полягає в автономній електробатареї, яка дозволяє лікарям швидко переміщуватись між приміщеннями та робити дослідження відразу біля ліжка пацієнтів. Обладнання дає можливість здійснювати обстеження новонародженим діткам. Система одноразових змінних електродів до апарату робить медичний огляд легким та простим навіть для непосидючих дітей та не залишає синців після зняття прищіпок.  

Пульсоксиметр PM 60 прилад компактного розміру і легкої ваги (300 грам), який дозволяє контролювати частоту пульсу пацієнта і насиченість його крові киснем. Підходить для дітей різного віку (починаючи від новонароджених) та дорослих. Окрім того, обладнання укомплектовано додатковим датчиком для неонатальних досліджень.

Щороку в лікарні проходять амбулаторне та стаціонарне лікування близько 6 000 дітей. Серед них у середньому до 400 мають вроджені вади серця, з яких 60 діагностуються як критичні та вимагають ургентної медичної допомоги. На базі відділення працює головний обласний кардіоревматолог Баязітова Марія Дем’янівна та надає кваліфіковану медичну допомогу дітям з кардіоревматологічною патологією та вродженими вадами серця з усієї Одеської області.

Збір коштів проходить з 18.12.2020 року до 23.12.2020 року, а кожен внесок від 200 гривень наближає нас до мети.

Разом ми зможемо допомогти дітям подолати хвороби!

 

«Дитяча надія» - це соціальна ініціатива, яку наприкінці 2018 року Київстар започаткував спільно із платформою dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ). Мета проєкту — допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом закупівлі необхідного обладнання в українські лікарні. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти на благодійність швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень.

Кошти, зібрані в рамках ініціативи «Дитяча надія», йдуть на забезпечення дитячих онкологічних та кардіологічних диспансерів сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, інструментами, а також на оперативний ремонт наявного обладнання.

ID: 233
Підтримали
Благодійна допомога
15.02.2021 19:12
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.01.2021 21:33
200,00 грн.
Усі донори
Кому ми допомагаємо
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Спец
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проект «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Схожі кампанії
Допомога малозабезпеченим
Підтримати
Хочу бути корисним
Деня Матвиенко:
Допомога малозабезпеченим
Бегу во благо детей
Підтримати
Хочу бути корисним
Olya_ladybel:
Бегу во благо детей
Онкохворі діти теж чекають на чудо
Підтримати
День святого Миколая
Вдячна Людина:
Онкохворі діти теж чекають на чудо
Допоможемо лікуванню від коронавірусу
Підтримати
Старт dobro.ua
Костянтин:
Допоможемо лікуванню від коронавірусу
Показати всі