Дайте Назару шанс на життя без болю!
Доброго дня!
Ми,батьки,Рибак Назара.
Назар має діагноз:
ДЦП,симптоматична епілепсія,спастичний тетрапарез,мікроцефалія.
Назар закінчує проходити курс реабілітації в МЦРН.Відвідує такі заняття:
ЛФК
Загальний масаж
Логопедична корекція.
Під час занять з логопедом,в Назара зменшилася слюнотеча,з'являються нові звуки у вимові.Після занять ЛФК,Назар став краще тримати рівновагу,намагається переступати ніжками не схрещуючи їх.Завдяки масажу зменшилася спастика м'язів.
Безмежно дякуємо фонду "Киян",Вікторії Матвіївні,dobro.ua,за допомогу в проходженні курсу реабілітації,для нашого сина! Завдяки Вам,Назар має змогу проходити такі важливі,для нього курси реабілітації !!! Дякуємо всім спеціалістам МЦРН,адміністрації,за професійність та турботу!
Дякуємо Вам,наші чарівники-помічники !!!
З повагою батьки,Рибак Назара!