Марійка бореться, щоб ходити!

Повідомляємо, що Панасюк Марія пройшла курс реабілітаційного лікування у Медичному центрі реабілітації та нейрофізіології (МЦРН).

Курс реабілітації був проведений завдяки благодійній допомозі Благодійного фонду «КИЯН» та платформі dobro.ua , який здійснив оплату лікування.

Висловлюємо щиру подяку Благодійному фонду «КИЯН» за надану підтримку та допомогу в організації реабілітації.

З повагою, президент БФ КИЯН, Чередниченко В.М.

Anyone can help

Help is easier than you think. Create your own fundraising campaignand share with your friends.
Together we collect money faster!

Create a campaign