Закуплені матеріали. розпочато роботи
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2022/05/05/banners/%D0%92%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%96_%D1%83%D0%B8%D0%BC%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8.jpg.840x500_q85_box-0%2C124%2C1600%2C1076_crop_detail.jpg)
В закладі для 250-и хворих переселенців вже йдуть роботи й готують санвузли і подачу гарячої води. Дякуючі донорам платформи dobro.ua, Фонд Крона закупив бойлери, умивальники, унітази, змішувачі. Наразі майстри встановили умивальники і компакти в жіночому відділенні
Силами волонтерів громади в санвузлах почистили стіни і стелю, поклали плитку.
В планах - підключити 13 бойлерів і провести від них гарячу воду в душових, столових, медичних кабінетах. Для цього потрібно ще закупити труби і матеріали для монтажу, тож ми відкрили ще один збір на 102 тисячі гривень. Посилання https://bit.ly/3sdLGIm
Нагадаємо, що ми допомагаємо облаштувати місця для життя, догляду і лікування 250-и пацієнтів геріатричних і психоневрологічних інтернатів, які евакуйовані на Львівщину зі Сходу та Півдня України. Це самотні літні люди, дорослі з інвалідністю,такі, хто не може подбати про себе сам і потребує постійного догляду. Задача проєкту створити для них місце, де буде чисто, тепло, зручно, безпечно. Вирогідно, що для більшості з них це буде нова постійна домівка.