Завершення реабілітації
Valeriia
ICF "Center of social projects of the future"
21.07.2023 11:29
141 preview
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2023/07/21/banners/photo_2023_07_20_14_02_02.webp.840x500_q85_box-0%2C69%2C591%2C422_crop_detail.jpg)
Всім привіт! Катя закінчила другий етап реабілітації! "Після реабілітації у Катюші дуже знизився тонус в ніжках,вона краще почала спати. Спеціалісти говорять,що вона велика молодець і дуже старається. У Каті є великі шанси ходити своїми ніжками, і я дуже сподіваюся, що скоро до школи ми підемо за ручку ніжками, а не на візочку. Дякуємо Вам безмежно." - мама Світлана
Дякуємо кожному зі підтримку і безцінний вклад у здоровʼя дитини!
Найближчими днями буде розміщено детальний звіт за проєктом