Не втрачаємо надії, продовжуємо збирати кошти для реалізації проєкту! Дякуємо всім, хто відгукнувся, допомагає і продовжує допомагати! Разом ми можемо зробити набагато більше, ніж поодинці. Випускники дитячих будинків так потребують нашої з вами хоча б невеликої підтримки!
Команда МБФ "Життя з надлишком"
Anyone can help
Help is easier than you think. Create your own fundraising campaignand share with your friends. Together we collect money faster!