Він вижив, допоможімо йому жити

Доброго дня! Мене звати Ліля, щиро дякую благодійному фонду Киян та платформі  dobro .ua за надання матеріальної підтримки для мого синочка Олександра. Ваша допомога — це надія та віра в одужання мого синочка. Дякую за чуйність, небайдужість та велике серце.

Завдяки вам ми пройшли наступні реабілітаційні процедури такі як: фізична терапія (лфк), масаж, логокомплекс, басейн, єрготерапія та голкорефлексотерапія, під час проходження реабілітації у синочка спостерігається позитивна динаміка, з’явилися нові звуки, ємоціі, частково зменшилася спастика. Під час курсу реабілітації опановували навички поворотів, сидіння, стояння, покращився обсяг руху в суглобах, опанували навички одягання-роздягання.

Величезне дякую що дали можливість пройти такий важливий курс реабілітації. Ваша допомога – це безцінний внесок у здоров’я та відновлення моєї дитини. Дякуємо, що ви поруч!

Anyone can help

Help is easier than you think. Create your own fundraising campaignand share with your friends.
Together we collect money faster!

Create a campaign