Він вижив, допоможімо йому жити
Доброго дня! Мене звати Ліля, щиро дякую благодійному фонду Киян та платформі dobro .ua за надання матеріальної підтримки для мого синочка Олександра. Ваша допомога — це надія та віра в одужання мого синочка. Дякую за чуйність, небайдужість та велике серце.
Завдяки вам ми пройшли наступні реабілітаційні процедури такі як: фізична терапія (лфк), масаж, логокомплекс, басейн, єрготерапія та голкорефлексотерапія, під час проходження реабілітації у синочка спостерігається позитивна динаміка, з’явилися нові звуки, ємоціі, частково зменшилася спастика. Під час курсу реабілітації опановували навички поворотів, сидіння, стояння, покращився обсяг руху в суглобах, опанували навички одягання-роздягання.
Величезне дякую що дали можливість пройти такий важливий курс реабілітації. Ваша допомога – це безцінний внесок у здоров’я та відновлення моєї дитини. Дякуємо, що ви поруч!