Благодійний розіграш
Новорічний розіграш від Fjallraven
Новорічний розіграш від Fjallraven
Благодійний розіграш
Завершений

Новорічний розіграш від Fjallraven

Зібрано
10300,00 грн.
Мета
Підтримали
68

UPD: розіграш відбувся на сторінці бренду в Instagram 11 січня 2022 року. Вітаємо переможця Володимира Муценко за щасливим номером 28 у программі random.org.

Hej, Fjallraven на зв‘язку!

Пора чудових зимових свят от-от почнеться: в голові лунає святковий мотив, очі шукають мерехтіння ялинкових гірлянд, запах мандаринок навіває приємні спогади і, як у дитинстві, ми всі починаємо очікувати дива.

На диво чекають і близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, які щорічно народжуються в Україні. Серед цих дітей близько 600 можна врятувати просто встановивши їм серцеві імпланти!

Нам би дуже хотілося приєднатися до проєкту МБФ «Українська Біржа Благодійності» — «Врятуйте сердечко», який започатковано, щоб рятувати дітей з вродженими вадами серця по всій Україні.

Тож, ми шукаємо 100 благодійників, які куплять лотерейний білет за 50 грн, щоб мати змогу виграти Re-Kanken — спеціальну версію культового наплічника Kånken від шведського бренду Fjällräven. Він на 100% виготовлений із волокна з перероблених пластикових пляшок.

Акція триває до 10 січня 2022 до 12:00 год, і в ній беруть участь усі, хто зробить пожертву від 50 гривень та ОБОВ'ЯЗКОВО підпише свій платіж ім'ям та прізвищем і залишить свою електронну пошту.

Fjallraven в свою чергу подвоїть стартову ціну кожного квитка та перерахує її на рахунок фонду.

Розіграш рюкзака Re-Kanken відбудеться на сторінці бренду у facebook 11 січня 2022 року.

Робимо дива разом!

 

ID: 7743

Архів подяк

Кожен внесок в розмірі 50 гривень - це автоматична участь у розіграші рюкзака Re-Kanken.

Не отримали підтвердження?

Для повторного отримання листа підтвердження подяки, введіть email який ви вказали при оплаті благодійного внеску