Біг рятує життя дітей з раком крові, Ярослава Гресь
Біг рятує життя дітей з раком крові, Ярослава Гресь
Завершений

Біг рятує життя дітей з раком крові, Ярослава Гресь

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.03.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
50500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50500,00 грн.

Журналіст в третьому поколінні Ярослава Гресь приєдналася до команди БФ «Таблеточки» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015.

Ярослава Гресь – керівник піар-агентства, журналіст, волонтер. Народилася в 1982 році у Києві. Журналіст у третьому поколінні. Кар'єру почала в медіагрупі «Інтер» на посаді піар-менеджера телеканалів «ENTER музика» і «ENTER кіно». Автор Vogue, ELLE, Cosmopolitan.

У червні 2007-го стала наймолодшим у світі головним редактором журналу Hello! За півтора року роботи у виданні реалізувала серію яскравих проєктів, з яких зйомка «Зірки сміються» досі залишається найбільш масштабною в Україні.

Зараз керує піар-агентством agentstvo, реалізовує культурні та соціальні ініціативи. Вибрані проєкти: гастролі Cirque du Soleil, фестиваль Kyiv Sculpture Project, книга Euromaidan — history in the making, виставки Through Maidan and Beyong (MQ, Вена), «Кодекс Межигір’я» (Національний художній музей), «Заквітчані» – серія благодійних проєктів, присвячених українській культурі

Ярослава прийняла рішення брати участь у Київському напівмарафоні заради дітей з раком крові, підопічних БФ «Таблеточки». Щорічно у 700 дітей в Україні діагностують рак крові – найпоширеніший вид онкологічних захворювань у дітей до 18 років. Україна посідає 5 місце в Європі за показниками смертності від дитячого раку. У розвинених країнах дитячий лейкоз виліковується в 94% випадків, в Україні – лише у 50%.

В рамках Благодійного напівмарафону Ярослава збирає 50 000 гривень для придбання препарату «Зівокс» – протимікробного засобу, необхідного кожній дитині при лікуванні пневмоній, інфекції шкіри і м'яких тканин. «Зівокс» застосовують практично всі пацієнти Київського центру гематології та трансплантації кісткового мозку при НДСЛ «ОХМАТДИТ» протягом 2 тижнів. Для лікування одного пацієнта необхідно до 42 упаковок цього антибіотика. Вартість однієї упаковки «Зівокс» – 1900 грн. Один курс лікування кожного підопічного даним препаратом коштує 79 800 гривень.

«Участь у марафоні – це досконала авантюра. На відміну від приголомшливих людей, які півроку готувалися до цієї невеликої пробіжки, і з гордістю понесуть себе і свої вузькі майки з великими номерами на грудях, я не бігала роки. Не дні, не місяці, а роки. Мій останній крос в два кілометри я виграла на шкільних районних змаганнях в 10 класі. Пам'ятаю, що справа була у Парку Шевченка, замість кубка мені вручили годинник у формі чайника, він і зараз прикрашає мамину кухню. Тому я поняття не маю, скільки я зможу пробігти. Але хіба це важливо? П'ять кілометрів або десять, чи кілометр – головне в цьому марафоні НЕ дистанція, а подолання себе. Діти, хворі на рак, яким допомагають Таблеточки, щодня переступають через біль, через страждання, через страх, переступають, щоб жити, щоб мріяти, щоб отримати новий шанс. І якщо, де і відбуваються щоденні подвиги, якщо і є десь справжня мужність, гідність і жага перемоги – так це у відділенні дитячої онкогематології. Я не можу залишатися осторонь. Я не можу змиритися з тим, що кожен другий з цих дітей помре. Така сумна українська статистика. І все, що потрібно зробити, щоб її змінити – бігти, писати, збирати гроші, продавати кекси, читати вірші, та що завгодно – я все готова зробити.

Нам дістався дуже непростий час. Найкраще, що ми можемо зробити – не залишатися байдужим спостерігачем, не ховатися від труднощів, а з честю прийняти виклик. Напевно в дитинстві ви мріяли, що змінете світ - ось він ваш шанс. Починайте сьогодні. Тому що іншого життя у нас не буде».

ID: 1412
Підтримали
Благодійна допомога
23.04.2015 12:22
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.04.2015 12:20
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.04.2015 12:18
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2015 20:31
4245,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2015 19:54
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Мрія маленької Марії
Підтримати
Здоров'я
Мрія маленької Марії
Марійка дуже хоче самостійно ходити, у неї МВВР (множинні вроджені вади розвитку), вроджені вади серця, …
Швидка допомога для родин важко хворих. 4
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 4
Термінові потреби не бувають вчасними. Це майже завжди якась ситуація SOS. Зламалось медичне обладнання,…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Показати всі