Біг рятує життя дітей з раком крові, Ярослава Гресь
Біг рятує життя дітей з раком крові, Ярослава Гресь
Завершений

Біг рятує життя дітей з раком крові, Ярослава Гресь

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.03.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
50500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Журналіст в третьому поколінні Ярослава Гресь приєдналася до команди БФ «Таблеточки» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015.

Ярослава Гресь – керівник піар-агентства, журналіст, волонтер. Народилася в 1982 році у Києві. Журналіст у третьому поколінні. Кар'єру почала в медіагрупі «Інтер» на посаді піар-менеджера телеканалів «ENTER музика» і «ENTER кіно». Автор Vogue, ELLE, Cosmopolitan.

У червні 2007-го стала наймолодшим у світі головним редактором журналу Hello! За півтора року роботи у виданні реалізувала серію яскравих проєктів, з яких зйомка «Зірки сміються» досі залишається найбільш масштабною в Україні.

Зараз керує піар-агентством agentstvo, реалізовує культурні та соціальні ініціативи. Вибрані проєкти: гастролі Cirque du Soleil, фестиваль Kyiv Sculpture Project, книга Euromaidan — history in the making, виставки Through Maidan and Beyong (MQ, Вена), «Кодекс Межигір’я» (Національний художній музей), «Заквітчані» – серія благодійних проєктів, присвячених українській культурі

Ярослава прийняла рішення брати участь у Київському напівмарафоні заради дітей з раком крові, підопічних БФ «Таблеточки». Щорічно у 700 дітей в Україні діагностують рак крові – найпоширеніший вид онкологічних захворювань у дітей до 18 років. Україна посідає 5 місце в Європі за показниками смертності від дитячого раку. У розвинених країнах дитячий лейкоз виліковується в 94% випадків, в Україні – лише у 50%.

В рамках Благодійного напівмарафону Ярослава збирає 50 000 гривень для придбання препарату «Зівокс» – протимікробного засобу, необхідного кожній дитині при лікуванні пневмоній, інфекції шкіри і м'яких тканин. «Зівокс» застосовують практично всі пацієнти Київського центру гематології та трансплантації кісткового мозку при НДСЛ «ОХМАТДИТ» протягом 2 тижнів. Для лікування одного пацієнта необхідно до 42 упаковок цього антибіотика. Вартість однієї упаковки «Зівокс» – 1900 грн. Один курс лікування кожного підопічного даним препаратом коштує 79 800 гривень.

«Участь у марафоні – це досконала авантюра. На відміну від приголомшливих людей, які півроку готувалися до цієї невеликої пробіжки, і з гордістю понесуть себе і свої вузькі майки з великими номерами на грудях, я не бігала роки. Не дні, не місяці, а роки. Мій останній крос в два кілометри я виграла на шкільних районних змаганнях в 10 класі. Пам'ятаю, що справа була у Парку Шевченка, замість кубка мені вручили годинник у формі чайника, він і зараз прикрашає мамину кухню. Тому я поняття не маю, скільки я зможу пробігти. Але хіба це важливо? П'ять кілометрів або десять, чи кілометр – головне в цьому марафоні НЕ дистанція, а подолання себе. Діти, хворі на рак, яким допомагають Таблеточки, щодня переступають через біль, через страждання, через страх, переступають, щоб жити, щоб мріяти, щоб отримати новий шанс. І якщо, де і відбуваються щоденні подвиги, якщо і є десь справжня мужність, гідність і жага перемоги – так це у відділенні дитячої онкогематології. Я не можу залишатися осторонь. Я не можу змиритися з тим, що кожен другий з цих дітей помре. Така сумна українська статистика. І все, що потрібно зробити, щоб її змінити – бігти, писати, збирати гроші, продавати кекси, читати вірші, та що завгодно – я все готова зробити.

Нам дістався дуже непростий час. Найкраще, що ми можемо зробити – не залишатися байдужим спостерігачем, не ховатися від труднощів, а з честю прийняти виклик. Напевно в дитинстві ви мріяли, що змінете світ - ось він ваш шанс. Починайте сьогодні. Тому що іншого життя у нас не буде».

ID: 1412
Підтримали
Благодійна допомога
23.04.2015 12:22
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.04.2015 12:20
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.04.2015 12:18
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2015 20:31
4245,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2015 19:54
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Мета цього проєкту: закупити в кабінет стоматології Запорізького військового госпіталя спеціальне обладн…
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю портативного апарату УЗД з доплером та набором датчиків для відділе…
Ліки для сімей-переселенців
Підтримати
Здоров'я
Ліки для сімей-переселенців
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо 80 ВПО, які наразі проживають у Києві, необхідними ліками. Знаємо, …
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Підтримати
Здоров'я
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Забезпечення пологових будинків якісним сучасним обладнанням – це забезпечення безпечних пологів для жін…
Показати всі