«Біжи, Колі Огороднікову допоможи», Марина Січкар
«Біжи, Колі Огороднікову допоможи», Марина Січкар
Завершений

«Біжи, Колі Огороднікову допоможи», Марина Січкар

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
2201,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2201,00 грн.

Привіт, мене звати Марина і я полюбляю бігати. Цього року, 9 жовтня, в день проведення Київського міжнародного марафону, мені випала особлива можливість взяти участь у благодійній біговій естафеті в рядах команди Даунсиндром. Я особисто пробіжу 10 км з метою допомогти Огороднікову Колі - хлопчику з синдромом Дауна, який вже понад рік веде боротьбу з тяжкою хворобою – лейкозом.

Привіт, мене звати Марина і я полюбляю бігати. Цього року, 9 жовтня, в день проведення Київського міжнародного марафону, мені випала особлива можливість взяти участь у благодійній біговій естафеті в рядах команди Даунсиндром.
Я особисто пробіжу 10 км з метою допомогти Огороднікову Колі - хлопчику з синдромом Дауна, який вже понад рік веде боротьбу з тяжкою хворобою – лейкозом.

Ресурси його родини, фінансові та моральні, майже вичерпано, тому хлопчина потребує нашої з вами підтримки.
Кожна людина володіє особливим даром – даром співчуття та допомоги всім тим, хто потрапив у біду та сам своїми силами не може її подолати. Можна просто дивитися на страждання інших і пройти повз, а можна скористатися своїм даром і дати надію жити маленькій людині.

Враховуючи складність та серйозність ситуації, особисто я вибираю не бути осторонь, а з великим задоволенням долучаюся до даної благодійної акції та біжу заради життя. Разом наша команда подолає близько 125 км протягом 4,5 годин. Приєднуйтеся та допомагайте і ви, оскільки чужої біди не існує.

ID: 2473
Підтримали
Благодійна допомога
08.10.2016 22:05
75,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 15:13
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2016 14:35
75,00 грн.
Благодійна допомога
20.09.2016 13:42
700,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2016 21:46
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
За межі обмежень: сила маленьких кроків
Підтримати
Здоров'я
За межі обмежень: сила маленьких кроків
Давід і Нікіта – двоє братів, чиє дитинство проходить між болем та мрією. Один бореться з наслідками нев…
Кирило продовжить розвиватися!
Підтримати
Здоров'я
Кирило продовжить розвиватися!
Кирило – 7-річний хлопчик з двійні, який хворіє на ДЦП. На жаль, діагноз встановити відразу не вдалося, …
Діагноз розділив життя Кіріла
Підтримати
Здоров'я
Діагноз розділив життя Кіріла
Семирічний Кіріл – енергійна й активна дитина, що понад усе любить гасати на велосипеді та грати у футбо…
Допомога для лікування Сашка. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомога для лікування Сашка. 2
Вже пʼятий рік тринадцятирічний Сашко живе зі страшною недугою – цукровим діабетом 1 типу. Після отриман…
Показати всі