Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Артур Гаспар
Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Артур Гаспар
Завершений

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Артур Гаспар

Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
360,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
360,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Артур Гаспар – артист, танцівник, фронтмен колективу Kazaky приєднався до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Артур збирає 56 540 грн для придбання система для кисневої терапії у відділення інтенсивної терапії новонароджених «Пологовий будинок №2» м. Чернівці.

Дітки-поспішайчики, які народилися раніше 37-го тижня вагітності, на жаль, мають численні проблеми зі здоров’ям, що пов’язано з незрілістю всіх органів. У першу чергу – це різноманітні захворювання легенів, у зв’язку з чим вони потребують проведення кисневої терапії як у пологовому залі, так і під час подальшого тривалого виходжування.

Безпека кисневої терапії залежить від певних умов: концентрації кисню, зволоження та температури кисневої суміші. Проведення безпечної та корисної кисневої терапії може бути проведено лише при використанні спеціальних систем для кисневої терапії, який мають зволожувач із камерою, підігрівач та пристрій для регулювання концентрації кисню.

Кисень – «палиця з двома кінцями». З одного боку, кисень захищає всі клітинки незрілого організму від патологічних наслідків гіпоксії, сприяє повноцінному росту та розвитку клітинок головного мозку, сердечка, нирок та інших органів. З іншого боку, якщо кисень потрапляє в організм дитинки у надмірній кількості, він здатен спровокувати «кисневий вибух» з утворенням великої кількості токсичних речовин, які пошкоджують та вбивають клітинки, спричиняючи розвиток тяжких уражень центральної нервової, дихальної та імунної систем. Кисень, який не підігрівається та не зволожується, згубно впливає на клітини легеневої тканини, зменшує вироблення життєво необхідної речовини – сурфактанту, порушує тонус судинок та змінює забезпечення кров'ю легеневої тканини. Це провокує розвиток бронхо-легеневої дисплазії, у зв’язку з чим дітки залишаються залежними від кисню декілька місяців та вимушені перебувати у стаціонарах тривалий час. Крім того, у надмірній кількості висока концентрація кисню у суміші, якою дихає дитина, призводить до ураження судин сітківки з подальшою частковою або повною сліпотою дитини. Підігрівання, зволоження та чіткий контроль над концентрацією кисню запобігають розвитку таких важких ускладнень у передчасно народжених дітей, покращує їх розвиток та якість життя.

Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці, яке спеціалізується на наданні допомоги передчасно народженим діткам, має негайну потребу в спеціальних системах для кисневої терапії зі зволожувачами, підігрівачами та пристроями для регулювання концентрації кисню, завдяки чому лікарі зможуть попередити розвиток тяжких наслідків неконтрольованої кисневої терапії.

"Участь у Благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, адже діти – це наше майбутнє і наша надія. Я буду бігти у Марафоні NovaPoshtaKyivHalfMarathon і точно впевнений, що кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближує дітей до здоров’я, а їх батьків до спокою".

Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 360 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ID: 2034
Підтримали
Благодійна допомога
16.04.2016 22:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.03.2016 19:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.03.2016 00:26
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.03.2016 17:07
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.03.2016 11:09
10,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
На варті жіночого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На варті жіночого здоров'я
"Коли хворіє матінка моя, навколо все втрачає сенс буття!". А як же важливо вчасно отримати гідну медичн…
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Підтримати
Здоров'я
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Ці діти не мають ні сімей, ні батьків. Весь тягар пошуку потрібного препарату лягає на керівництво дитяч…
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Ми створили цей проєкт, щоб максимально швидко допомагати нашим підопічним – хворим на муковісцидоз, а т…
Показати всі