Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Дмитро Стрижов
Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Дмитро Стрижов
Завершений

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Дмитро Стрижов

Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
6420,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6420,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дмитро Стрижов – член комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, успішний бізнесмен, магістр державного управління у сфері національної безпеки, керівник холдингу охоронних підприємств «Шериф» (кращої приватної охоронної структури України за фінансово-економічними показниками та визнаним лідером охоронної галузі), громадський діяч, член виконкому Спортивного Комітету України та віце-президентом Федерації боротьби Панкратіон України приєднався до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Дмитро збирає 85 700 грн для придбання лампи фототерапії.

У всіх новонароджених є схильність до розвитку жовтяниці. Зазвичай вона з’являється через декілька днів від народження та досягає критичної точки на 2-4 день у доношених діток, і на 5-7 день у передчасно народжених. Жовтяниця виникає у 80% передчасно народжених діток. Відомо три причини виникнення жовтяниці.

По-перше, коли народжується дитинка, в крові у неї більше еритроцитів (червоних клітин крові), ніж лишається в подальшому житті. Друга причина – еритроцити у новонародженого руйнуються набагато швидше ніж у дорослої людини. А під час руйнування утворюється жовтий пігмент – білірубін. Білірубін далі перетворюється в печінці в водорозчинну форму та виводиться з організму через кишечник. Третя причина – це незріла печінка у недоношеної дитинки, яка не спроможна перетворити та вивести весь білірубін. Таким чином, білірубін потрапляє в кров та тканини організму, а дитинка набуває жовтого забарвлення.

Велика кількість білірубіну може призвести до ушкодження головного мозку, тому що це токсична речовина і нервові клітини гинуть при високих концентраціях його у крові. Існує два методи лікування або зниження білірубіну: це фототерапія (світлолікування спеціальними лампами), або переливання крові (щоб замінити кров дитини на донорську – без високого білірубіну).

Переливання крові є дуже агресивним методом, та має багато ускладнень і побічних дій. Сьогодні в усьому світі головним та найефективнішим лікуванням жовтяниці новонароджених є фототерапія.

Фототерапія – лікування світлом, засноване на перетворенні білірубіну в водорозчинну форму, яка є не токсичною та швидко виводиться з організму.

У відділенні для недоношених новонароджених вже є дві лампи фототерапії, але це дуже мало. Багато немовлят просто «стоять у черзі», щоб отримати фототерапію. Так не повинно бути! Не можливо вибрати кому бути здоровим, а кому ні. Всі діти повинні мати однаковий шанс на здоров’я! Тому, просимо Вашої допомоги для придбання лампи фототерапії у відділення для недоношених новонароджених дітей Рівненської обласної дитячої лікарні!

"Участь у Благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, адже діти – це наше майбутнє і наша надія. Для мене це не перший марафон. Особисто беру участь у спортивних змаганнях різної складності. В 2015 році фінішував на дистанції Half Ironman, брав участь у двох марафонах: Ніцца-Кани та марафон у Франкфурті. У 2016 році планую подолати повну дистанцію Ironman. Я буду бігти у марафоні в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016 – 21 км, і точно впевнений, що кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближає дітей до здоров’я, а їхніх батьків – до спокою".

Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

 

UPD:Шановні друзі! Невикористані кошти за проектом перенаправлені на проект "Вільний подих. Нетерплячки. Київ", за допомогою якого буде забезпечене відділення інтенсивної терапії новонароджених Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України датчиками потоку, контурами та датчиком пульсоксиметра. ІПАГ – це провідна науково-дослідна установа в державі у галузі охорони здоров’я матері та дитини, яка щорічно допомагає 25 тисячам жінкам та діткам. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

ID: 2030
Підтримали
Благодійна допомога
18.04.2016 15:24
3000,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2016 17:39
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2016 17:35
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2016 17:32
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2016 16:56
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Кінець Аніних митарств
Підтримати
Здоров'я
Кінець Аніних митарств
7 років тому в багатодітній родині Грушовець народилися дві донечки – двійнята Настя та Аня. Дві дівчинк…
Допоможіть розправити спину! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть розправити спину! 3
Ярославу зараз 24. До 11 років він був звичайною дитиною, любив бігати, кататися на велосипеді. Але поті…
Олег: пройти смугу перешкод. 2
Підтримати
Здоров'я
Олег: пройти смугу перешкод. 2
Маленький Олег народився із гематомою на голові та з рідиною в легенях – так почалася його «смуга перешк…
Кураж: Mental Health
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health
Цього року Кураж обрав темою року — тему ментального здоров'я. Увесь рік Кураж буде підтримувати ініціат…
Показати всі