Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Надія Мейхер
Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Надія Мейхер
Завершений

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Надія Мейхер

Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
940,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
940,00 грн.

Надія Мейхер – українська співачка, поетеса і телеведуча, екс-солістка гурту ВІА Гра приєдналася до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Надія збирає 56 540 грн для придбання системи для кисневої терапії у відділення інтенсивної терапії новонароджених «Пологовий будинок №2» м. Чернівці.

Дітки-поспішайчики, які народилися раніше 37-го тижня вагітності, нажаль, мають чисельні проблеми зі здоров’ям, що пов’язано з незрілістю всіх органів. У першу чергу – це різноманітні захворювання легенів, у зв’язку з чим вони потребують проведення кисневої терапії як у пологовому залі, так і під час подальшого тривалого виходжування.

Безпека кисневої терапії залежить від певних умов: концентрації кисню, зволоження та температури кисневої суміші. Проведення безпечної та корисної кисневої терапії може бути проведено лише при використанні спеціальних систем для кисневої терапії, який мають зволожувач з камерою, підігрівач та пристрій для регулювання концентрації кисню.

Кисень – «палиця з двома кінцями». З одного боку, кисень захищає всі клітинки незрілого організму від патологічних наслідків гіпоксії, сприяє повноцінному росту та розвитку клітинок головного мозку, сердечка, нирок та інших органів. З іншого боку, якщо кисень потрапляє в організм дитинки у надмірній кількості, він здатен спровокувати «кисневий вибух» з утворенням великої кількості токсичних речовин, які пошкоджують та вбивають клітинки, спричинюючи розвиток тяжких уражень центральної нервової, дихальної та імунної систем. Кисень, який не підігрівається та не зволожується, вбивчо впливає на клітини легеневої тканини, зменшує вироблення життєво необхідної речовини – сурфактанту, порушує тонус судинок та змінює кровозабезпечення легеневої тканини. Це провокує розвиток бронхо-легеневої дисплазії, у зв’язку з чим дітки залишаються залежними від кисню декілька місяців та вимушені перебувати у стаціонарах тривалий час. Крім того, у надмірній кількості висока концентрація кисню у суміші, якою дихає дитина, призводить до ураження судин сітківки з подальшою частковою або повною сліпотою дитини. Підігрівання, зволоження та чіткий контроль над концентрацією кисню запобігають розвитку таких важких ускладнень у передчасно народжених дітей, покращує їх розвиток та якість життя.

Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці, яке спеціалізується на наданні допомоги передчасно народженим діткам, має негайну потребу в спеціальних системах для кисневої терапії зі зволожувачами, підігрівачами та пристроями для регулювання концентрації кисню, завдяки чому лікарі зможуть попередити розвиток тяжких наслідків неконтрольованої кисневої терапії.

Участь у Благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, адже діти – це наше майбутнє і наша надія. Я буду бігти у Марафоні NovaPoshtaKyivHalfMarathon і точно впевнена, що кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближує дітей до здоров’я, а їх батьків до спокою.

Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

 

UPD:Шановні друзі! Невикористані кошти за проєктом перенаправлені на проєкт "Вільний подих. Нетерплячки. Київ", за допомогою якого буде забезпечене відділення інтенсивної терапії новонароджених Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України датчиками потоку, контурами та датчиком пульсоксиметра. ІПАГ – це провідна науково-дослідна установа в державі у галузі охорони здоров’я матері та дитини, яка щорічно допомагає 25 тисячам жінкам та діткам. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

ID: 2035
Підтримали
Благодійна допомога
20.04.2016 20:56
10,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2016 13:52
300,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2016 13:48
500,00 грн.
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
15.04.2016 19:52
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.03.2016 14:45
40,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Народжений серцем скаже "мама". 3
Підтримати
Здоров'я
Народжений серцем скаже "мама". 3
Історія цього хлопчика ще досить коротка, але він вже пройшов великий шлях до повноцінного життя та дити…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Хочу радувати своїх батьків!
Підтримати
Здоров'я
Хочу радувати своїх батьків!
Після народження хлопчик потрапив у реанімацію, був слабким, багато спав і не хотів їсти. Вердикта генет…
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Дарʼя продовжує боротися за повноцінне життя. Ворог у дівчинки дуже небезпечний. Із шестирічного віку Да…
Показати всі