Біжу для Джерела. Михайло Брунець
Біжу для Джерела. Михайло Брунець
Завершений

Біжу для Джерела. Михайло Брунець

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.03.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

«Для мене біг – це не лише спорт, а і мотиватор. З ним я отримав дисципліну, розширив своє світобачення. 7 квітня в Києві я пробіжу свій другий офіційний півмарафон, де вперше в житті стану волонтером. З вашою підтримкою я хочу зібрати 5000 грн для благодійного проєкту центру «Джерело».

За 25 років центр «Джерело» допоміг більше ніж 7000 сімей, які виховують дітей з інвалідністю. Щодня на заняття приїжджають більше 200 дітей і молоді з особливими потребами, для більшості з них у Львові немає іншої можливості навчання, спілкування та реабілітації. За підтримки благодійників і міської влади, центр «Джерело» розширюється і відкриває нові філії для молоді з інвалідністю ближче до їхнього місця проживання.

Перша філія на вул. Кирилівська успішно функціонує уже рік і в планах на 2019 рік є відкриття ще 3 таких філій. Великою потребою залишається забезпечення всіх вихованців гарячим харчуванням протягом дня, адже заняття тривають з 9.00 до 16.00. Кожна пожертва в сумі 40 грн оплачує один обід, що дозволяє ще одній молодій людині з інвалідністю розвивати свій потенціал і займатися улюбленими справами в колі друзів.

 

ID: 4896
Підтримали
29
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
1020 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.04.2019 13:57
247,91 грн.
Благодійна допомога
12.04.2019 13:39
51,01 грн.
Благодійна допомога
12.04.2019 13:11
66,19 грн.
Благодійна допомога
12.04.2019 10:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2019 23:16
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ілля потребує лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Ілля потребує лікування. 3
Коли Іллі було всього пів року, його з мамою направили в "ОХМАТДИТ" на лікування. Там йому встановили ін…
Артур на шляху до повноцінного життя
Підтримати
Здоров'я
Артур на шляху до повноцінного життя
Аутизм це - відсутнісь мовлення, відсутність навичок обслуговування, агресивність. Артур на вигляд звича…
Таліна мріє  про здорове майбутнє
Підтримати
Здоров'я
Таліна мріє про здорове майбутнє
Восьмирічна Таліна Сазонова з міста Харків, хворіє на цукровий діабет першого типу. Щоденний контроль цу…
Його маленьке тіло не справляється без нас
Підтримати
Здоров'я
Його маленьке тіло не справляється без нас
Ще до народження лікарі виявили у Сашка збільшення шлуночків мозку та розщелину верхньої губи. Хлопчик н…
Показати всі