Біжу на підтримку Джерела. Марта Рибак
Біжу на підтримку Джерела. Марта Рибак
Завершений

Біжу на підтримку Джерела. Марта Рибак

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.09.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

Марта Рибак – перекладачка, музикантка та студентка КНУ. "Особисто знаю світлих людей, які проходять реабілітацію в центрі "Джерело". Мрію, щоб їхнє світло завжди яскраво сяяло. Ти і я можемо в цьому допомогти!". Діти з особливостями розвитку мають такі ж права і потреби, як і їхні однолітки школярі. Вони прагнуть дружити і спілкуватися, мають право вчитися, розвиватися і насолоджуватися дитинством. На жаль, через такі фізичні бар’єри як відстань чи недоступність громадського транспорту, переважна більшість таких дітей змушена залишатися вдома, хоча часто їх відділяють від друзів лише декілька кілометрів.

Марта Рибак – перекладачка, музикантка та студентка КНУ.
"Особисто знаю світлих людей, які проходять реабілітацію в центрі "Джерело". Мрію, щоб їхнє світло завжди яскраво сяяло. Ти і я можемо в цьому допомогти!". Діти з особливостями розвитку мають такі ж права і потреби, як і їхні однолітки школярі. Вони прагнуть дружити і спілкуватися, мають право вчитися, розвиватися і насолоджуватися дитинством. На жаль, через такі фізичні бар’єри як відстань чи недоступність громадського транспорту, переважна більшість таких дітей змушена залишатися вдома, хоча часто їх відділяють від друзів лише декілька кілометрів. 

Центр "Джерело" – унікальне місце, де сотні дітей та молодих людей з інвалідністю отримують фізичну та психологічну реабілітацію, вчаться самостійності, розвивають таланти і знаходять друзів. Спеціальні мікроавтобуси привозять на заняття більше 100 вихованців з усіх куточків Львова і відвозять ввечері додому, даючи батькам можливість працювати протягом дня і приділяти час всій сім'ї.

Кожна пожертва дарує мобільність і повноцінне життя дітям з інвалідністю та їх родинам!

ID: 5467
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2019 12:20
778,58 грн.
Благодійна допомога
10.10.2019 00:44
203,92 грн.
Благодійна допомога
09.10.2019 17:17
400,00 грн.
Благодійна допомога
08.10.2019 22:52
407,85 грн.
Благодійна допомога
07.10.2019 23:36
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мамо, я ще колись зможу ходити?
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я ще колись зможу ходити?
Сашкові зараз 13 років, до минулого року він був життєрадісним енергійним хлопчиком. Він любив футбол, р…
Допоможімо Івану знову ходити!
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Івану знову ходити!
Іван – сирота, якого виховує бабуся. В січні Івану видалили кисту з лівої стегнової кістки та виправили …
Зменшити ризики для життя Святослава
Підтримати
Здоров'я
Зменшити ризики для життя Святослава
Близько 6 інʼєкцій інсуліну та 10 проколів пальців на добу – тяжке випробування для дванадцятирічного Св…
Допоможіть Богданчику жити без болю!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Богданчику жити без болю!
Радіонов Богдан народився крихітним малюком на 26-му тижні з вагою лише 850 грамів та зростом 33 см. Він…
Показати всі