Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Дмитро Виноградов
Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Дмитро Виноградов
Завершений

Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Дмитро Виноградов

Розпочато: 02.03.2017
Бердянськ
Завершений
Всього зібрано
15160,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15160,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Велика подорож під назвою "Життя" кожної людини починається з першого подиху. Але є ті, кому необхідно допомогти зробити цей найперший, але найважливіший крок.   Їх називають різними іменами: Нетерплячкі, передчасно народжені, недоношені дітки.

Щорічно в світі близько 15 000 000 дітей народжуються передчасно. Це в середньому кожна 10-та дитина. Передчасно народжені діти – це особлива категорія: вони дуже крихітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Дитина, народжена вагою менш як 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем. Його життя залежить від правильного і сучасного виходжування. Недоношеність – одна з основних причин дитячої смертності в світі. Щорічно в Україні народжується близько 500 000 тис. немовлят. 24 000 тис. з них з'являються на світ раніше покладеного терміну. Приблизно кожна 20 дитина в Україні – недоношена.


З'явившись на світ раніше 32 тижня, ці крихітки не завжди можуть зробити свій перший вдих самостійно. Життя цих малят повністю залежить від сучасного медичного обладнання. Проведення правильної інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів, що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованою швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або під час відключення електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину.

Саме з метою купівлі інфузійного шприцевого насосу у відділення інтенсивної терапії новонароджених КУ БМР «Бердянське територiальне медичне об’єднання»  містер посмішка, в минулому ведучий, а зараз успішний маркетолог, завжди активна, весела та добра людина – Дмитро Виноградов приєднався до команди БФ «Свічадо». Разом ми візьмемо участь у Фандрайзинговому Марафоні, що проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon Weekend 2017 .


Участь у Фандрайзинговому благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, адже діти – це наше майбутнє і наша надія. Дмитро буде бігти свій власний Марафон, адже кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближує дітей до здоров’я, а їх батьків до спокою.


Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
06.03.2017 07:42
2712,41 грн.
Анонімна допомога
06.03.2017 00:38
100,00 грн.
Анонімна допомога
05.03.2017 23:51
203,85 грн.
Анонімна допомога
05.03.2017 10:15
234,51 грн.
Анонімна допомога
05.03.2017 00:02
101,96 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Арт-майстерня "Вітамінки радості"
Просимо вас допомогти зібрати кошти на творчі майстер-класи для дітей в онкогематологічне відділення Жит…
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Підтримати
Здоров'я
Його шкіра тендітніша за крила метелика. 3
Михайло народився 8.09.2009 року з тяжким діагнозом – бульозний епідермоліз, ще його називають синдромом…
Показати всі