Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Олексій Акімов
Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Олексій Акімов
Завершений

Біжу, щоб врятувати Нетерплячок. Олексій Акімов

Розпочато: 02.03.2017
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
15160,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15160,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Велика подорож під назвою "Життя" кожної людини починається з першого подиху. Але є ті, кому необхідно допомогти зробити цей найперший, але найважливіший крок. Їх називають різними іменами: Нетерплячкі, передчасно народжені, недоношені дітки.

Щорічно в світі близько 15 000 000 дітей народжуються передчасно. Це в середньому кожна 10-та дитина. Передчасно народжені діти – це особлива категорія: вони дуже крихітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Дитина, народжена вагою менш як 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем. Його життя залежить від правильного і сучасного виходжування. Недоношеність – одна з основних причин дитячої смертності в світі. Щорічно в Україні народжується близько 500 000 тис. немовлят. 24 000 тис. з них з'являються на світ раніше покладеного терміну. Приблизно кожна 20 дитина в Україні – недоношена.


З'явившись на світ раніше 32 тижня, ці крихітки не завжди можуть зробити свій перший вдих самостійно. Життя цих малят повністю залежить від сучасного медичного обладнання. Проведення правильної інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів, що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованою швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або під час відключення електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину.


Саме з метою купівлі інфузійного шприцевого насосу у відділення постінтенсивної терапії недоношених дітей Хмельницької обласної лікарні, успішний бізнесмен, благодійник, людина яка знає про івенти все - Олексій Акімов приєднався до команди БФ «Свічадо». Разом ми будемо брати участь у Фандрайзинговому Марафоні, що проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon Weekend 2017.


Участь у Фандрайзинговому благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, діти – це наше майбутнє і наша надія. Олексій буде бігти свій власний Марафон, адже кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближує дітей до здоров’я, а їх батьків до спокою.
Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
22.03.2017 13:48
0,30 грн.
STARSBEANS
22.03.2017 13:23
11642,00 грн.
Анонімна допомога
18.03.2017 22:55
51,01 грн.
Анонімна допомога
11.03.2017 08:23
51,01 грн.
Анонімна допомога
10.03.2017 11:02
152,94 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Врятуємо сотні життів разом!
Дитячий рак – хвороба виліковна, але одужання залежить не тільки від вправності лікарів чи наявності пре…
Підтримати
Здоров'я
Андрій з вадою серця у важкому стані
Андрій народився із вродженою вадою серця. Діагноз лікарі поставили малюкові вже на 5-й день життя. В пі…
Підтримати
Здоров'я
Проєкт Київського волонтерського штабу
Київський волонтерський штаб допомагає місту у боротьбі із розповсюдженням вірусу COVID-19. Головний прі…
Підтримати
Здоров'я
Аби Вова жив
В 6 місяців дитина почала задихатись, кашляти, та стрімко втрачати вагу. Діагноз "муковісцидоз" був пост…
Показати всі