Даруємо турботу
Даруємо турботу
Завершений

Даруємо турботу

Розпочато: 29.01.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
27682,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27682,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Напередодні новорічних свят Банк Кредит Дніпро провів серед співробітників благодійний аукціон «Даруємо турботу», завдяки якому вдалося зібрати кошти на закупівлю необхідного медобладнання для Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України. Лоти на торги надали не лише співробітники, а й партнери банку: холдинг StarLightMedia (телеканали СТБ, ICTV, «Новий канал»), фонд «АНТИСНІД», телеканал «Інтер», студія «Квартал 95», Благодійний фонд Дениса Силантьєва та ін.

«Ми дякуємо всім учасникам аукціону: і тим, хто надав чудові лоти, і тим, хто їх придбав. Дуже потішила велика кількість однодумців – партнерських організацій, що приєдналися до благодійної ініціативи нашого банку, – сказала Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Ми від усієї душі сподіваємося, що разом змогли подарувати надію батькам і зробили внесок у розбудову здорового дитинства малюків, які вже завтра будуть будувати майбутнє нашої країни».

Таким чином вже найближчим часом буде придбано медичне обладнання, яке має на меті рятувати найменших діток. Ми називаємо їх «нетерплячками», бо вони настільки хочуть побачити цей світ, що народжуються раніше визначеного терміну.

«Нетерплячки» це:
1. Дітки з низькою масою тіла при народженні (1 501-2 500 г), які вважаються «недоношеними».
2. Дітки з дуже низькою масою тіла при народженні (1 001-1 500 г),які є «глибоко недоношеними».
3. Дітки з екстремально низькою масою тіла при народженні (500-1 000 г), які відносяться до «екстремально недоношених».

У зв’язку з тим, що всі маленькі недоношені дітки потрапляють до реанімації, дуже важливо забезпечити стерильність різних витратних матеріалів в реанімації, а саме: шлангів, інкубаційних трубок, змішувачів тощо. Для цього використовують ультрафіолетову камеру і стерилізатор. Без стерилізатора та УФ-камери робота в реанімації неможлива.

Коли дитина вже в змозі самостійно дихати і відпадає необхідність у штучній вентиляції легенів, починається другий етап виходжування, який зазвичай проводиться у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Щоб дитинка набирала вагу, їй потрібно забезпечити відповідне харчування. Особливу увагу лікарі приділяють травній системі, яка є ще незрілої. Отримувати корисне молоко прямо з грудей мами для недоношених малюків стає технічно неможливо через особливості ще незміцнілого організму. Мами цих дітей зціджують своє молочко в спеціальні пляшки або контейнери, потім молоко дається дитині через зонд або іншими альтернативними методами (ложечкою, пляшкою і т.д.), які підбираються індивідуально. Всі ці дії вимагають стерильних предметів для приготування їжі малюкові. Для стерилізації цих предметів необхідно придбати повітряний стерилізатор. Стерильний посуд потрібен дітям цілодобово. Якщо дотримуватися умов стерилізації, діти швидко набирають необхідну масу тіла, не мають проблем з травленням і засвоєнням їжі, отже це забезпечує їх гармонійний розвиток.

Ще при виходжуванні «нетерплячок» лікарі використовують метод «кенгуру». Сьогодні вважається доведеним той факт, що під час перебування в стаціонарі недоношеній дитині потрібне спілкування з матір'ю. Малюк повинен чути материнський голос, відчувати її тепло, а це досягається саме завдяки цьому методу. Його суть полягає в тому, що дітей щодня, від одного до декількох годин на день, викладають на відкриту поверхню грудей мами чи тата і для цього використовують спеціальні майки для більш зручного утримання дитини і пересування з нею. Дослідження показали, що материнське тепло чудово зігріває дитину і температура її тіла підтримується на належному рівні.

Дякуючи благодійній ініціативі, добрим серцям та бажанню допомогти малюкам з боку дружньої команди Банку Кредит Дніпро та партнерів, ми маємо змогу закупити вищезгадане медичне обладнання та тим самим допомогти лікарям з Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України рятувати «нетерплячок».

ID: 1962
Підтримали
Банк "Кредит Дніпро"
29.01.2016 10:37
27682,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога лікарням Слов’янська
Підтримати
Здоров'я
Допомога лікарням Слов’янська
Завдяки цьому проєкту ми закупимо медичне обладнання у 2 лікарні Словʼянська: в одну дефібрилятор та 5 ф…
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Дівчинка, що підкорює серця
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, що підкорює серця
Дівчинка з незвичним іменем Едіт – довгоочікувана та любима дитина. Дівчинка народилася у січні, коли зе…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Показати всі