Дитяча мрія: 5 етап зборів
Дитяча мрія: 5 етап зборів
Завершений

Дитяча мрія: 5 етап зборів

Розпочато: 24.06.2015
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
10065,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10065,00 грн.

Аліночці в 2,5 місяці поставили діагноз ДЦП. Зараз їй уже 5 рочків, проте вона досі не може ходити. Але завдяки величезному бажанню і п'яти рокам безперервного лікування, цієї весни вона зробила своїх 2 перших невпевнених кроки, тримаючись за мамину руку! Звичайно, їй дуже важко, але вона хоче грати з іншими дітьми, а не дивитися на них сидячи в колясці. І це надихає Аліночку на нові успіхи! Зараз їй потрібна бігова доріжка для занять удома, щоб її 2 крочки росли з кожним днем у геометричній прогресії!

Не дивлячись на труднощі, Аліночка не перестає посміхатися і любити цей світ. Вона дуже добра, відкрита й весела. Її мама Наталія розповідає, як у неї проходить звичайний день вже зараз, коли є успішна динаміка і результати численних реабілітацій і масажів:

"Ранок Аліночки починається з того, що ми йдемо в Ортопедичний садок. Там дітки всі ходять самостійно, і у Аліни відразу ж з’явилися друзі в садочку. Вони їй дуже допомагають: підставляють стільчик, щоб вона присіла, наприклад, і допомагають переодягнути сандалики на капці. Їсть вона сама разом з усіма дітьми. Після занять діти сідають на підлогу і граються різними іграшками, розвиваючи моторику рук, - Аліна повзає разом з ними на рівних. Коли групою виходять на вулицю на прогулянку, вихователька бере за одну руку Аліну, а хтось із дітей за іншу, тим показуючи допомогу і турботу. Донечці дуже подобаються музичні заняття, де всі діти співають і грають на музичних інструментах. Аліночка добре розмовляє, намагається читати по складах.

Після садочка ми йдемо в Реабілітаційний центр за місцем проживання. З Аліною там займається психолог, логопед, соціальний педагог, курсами проходимо масаж. Увечері вдома займаємося ЛФК, вчимося стояти, побільше ходимо за ручку.

Ми були на реабілітації в Трускавці та в Харкові, лікарі кажуть, що дитині потрібна вертикалізація, тобто навички правильної ходьби. Побільше ходити, щоб м'язи зміцнювалися і головний мозок запам'ятовував як потрібно правильно ходити і переставляти ніжки. Але для подальших результатів потрібно тренуватися і вдома. Для цього Аліночці потрібна бігова доріжка для зміцнення м'язів ніг. Нашій донечці доріжка допоможе стати міцніше, закріпити правильні навички в ходьбі і ходити на великі дистанції.

Допоможіть, будь ласка, зібрати потрібну суму, на придбання бігової доріжки для Аліночки, це для неї буде найкращим подарунком. Коли підбирали їй доріжку, вона сказала: "Мамо, це так здорово, що хтось придумав таку машину, на яку можна стати і йти, а вона сама крутиться!" Для Аліни це схоже на чари, які допоможуть їй стати самостійною людиною і йти по життю легко!"

 

ПІБ: Харченко Алiна Юріївна, 07.05.2010 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: ДЦП, спастична диплегiя з ураженням в лiвих кiнцiвках

ID: 1584
Підтримали
Віталій Подоба
09.07.2015 17:28
1029,00 грн.
Благодійна допомога
09.07.2015 13:33
50,00 грн.
Александр А
09.07.2015 10:47
100,00 грн.
Благодійна допомога
09.07.2015 08:45
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.07.2015 00:15
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Коли маленькому Федору було 3 рочки, хлопчику діагностували дитячий аутизм і недорозвинення мовлення 1 с…
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Показати всі