Дитяча мрія, листопад 2016
Дитяча мрія, листопад 2016
Завершений

Дитяча мрія, листопад 2016

Розпочато: 04.11.2016
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
13853,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13853,00 грн.

Аліночка народилася недоношеною, з вагою 1 540 гр. Пологи були важкими. Наша дівчинка лежала під апаратом штучної вентиляції легенів, їй щодня ставили безліч крапельниць, робили нескінченні уколи. У 2,5 місяці вона пройшла свою першу реабілітацію, і невропатологи поставили їй невтішний діагноз - ДЦП.

Зараз дівчинці вже 6 років, і вона тільки починає робити свої перші самостійні кроки пересуваючись тримаючись руками за меблі, стінку, двері. Вона дуже старається і хоче ходити, оскільки бачить в садку і на вулиці, що діти самостійно ходять. Аліна регулярно відвідує курси реабілітації масажу, заняття в тренажерному залі, дефектолога, ЛФК. Багато намагається ходити тримаючись за мотузку, ходить по біговій доріжці, ходить в Ортопедичний садок. Аліна дуже любить малювати природу, свою сім'ю, малює вже цілі картини, але по своєму.

Любить друзів з ортопедического садка, вони її чекають, коли вона приїжджає з реабілітації. Любить робити разом з мамою листівки та дарувати їх друзям. Аліночка дуже старанна дитина і дуже хоче піти в наступному році самостійно в школу. Лікування дає результати, але тільки за умови їх безперервності.

Завдяки Вам і останнього курсу реабілітації в Міжнародній Клініці відновного лікування покращилась рівновага, намагається підніматися по сходинках боком, стала впевненіше триматися на ніжках і пересуватися по кімнаті тримаючись руками за стіну, стіл, покращилася дрібна моторика рук, вже є спроби самостійно одягнутися і роздягнутися, але за тонусу в лівій ручці у неї це ще не зовсім виходить.

Спасибі велике фонду, і кожній людині, які беруть участь у нашій боротьбі до здорового повноцінного життя, ви давно допомагаєте Аліні проходити настільки важливі і необхідні реабілітації для придбання нових навичок. "Виховати дитину з ДЦП - рівносильно - виростити олімпійського чемпіона"! У нас дівчинка справжній борець і чемпіон, і робить для цього все можливе. Вона розумниця, старанна, товариська, весела. Ми боремося з хворобою, віримо, що наша дівчинка подолає всі труднощі і зможе самостійно ходити.

Зараз важливо нам пройти черговий курс реабілітації в Міжнародній Клініці Відновного лікування за методом Козявкіна. Батьки намагаються зробити все можливе для здоров'я дочки, але їх ресурси дуже обмежені. А зупинятися не можна ні в якому разі, через те, що великі проміжки в курсах лікування погіршують стан Аліни. Ми звертаємося до всіх, хто небайдужий до дитячої біди. Адже допомогти може кожен.

Бережи Господь вас і ваших дітей! Материнське спасибі Вам за допомогу та підтримку.


ПІБ: Харченко Аліна Юріївна, 07.05.2010 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія.

ID: 2635
Підтримали
Allokym
19.11.2016 17:11
2807,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2016 16:56
57,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2016 14:09
70,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2016 23:27
300,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2016 21:57
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Мета цього проєкту – зібрати кошти на придбання УЗД апарату експертного класу з неонатальними датчиками …
Мрію одужати, щоб допомагати іншим!
Підтримати
Здоров'я
Мрію одужати, щоб допомагати іншим!
Валерія – розумна, добра та розсудлива дівчинка, яка завжди готова прийти на допомогу іншим. Однак зараз…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Показати всі