Допомога маленьким пацієнтам Івано-Франківська
Допомога маленьким пацієнтам Івано-Франківська
Завершений

Допомога маленьким пацієнтам Івано-Франківська

Розпочато: 14.04.2022
Івано-Франківськ
Завершений
Всього зібрано
144264,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
144264,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Попри війну життя триває, а дітки народжуються. За даними Мін'юсту, з початку війни в Україні народилося 26 653 немовлят. А найбільше новонароджених у Львівській, Дніпропетровській, Одеській, Вінницькій, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Саме західні регіони зараз прихистили багатьох переселенців, а на дитячі лікарні припало більше навантаження.

Медична система не завжди витримує і потребує додаткового устаткування та обладнання. Наша місія – допомогти відділенню інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Мета – придбати два пульсоксиметри та 5 датчиків сатурації. 

Неонатальний пульсоксиметр застосовується для контролю за життєво важливими показниками у недоношених. У 76% випадків такий метод обстеження дає можливість запідозрити вади розвитку серця відразу ж після народження. Нині по простоті й ефективності діагностики патології серця у немовлят серед скринінгових методів пульсоксиметрії немає рівних.Медичний пульсоксиметр для дітей призначений для визначення пульсу і вимірювання рівня кисню в артеріальній крові маленьких пацієнтів. Лікарі знають, наскільки складно буває отримати подібні параметри, особливо якщо використовувати інвазивні методи.

Цей метод дослідження дозволяє тримати під контролем процес насичення крові киснем. Під час вдиху повітря поглинається найпотужнішою капілярною мережею і під час скорочення серця поширюється по організму потоком артеріальної крові. Сам по собі кисень не здатний пересуватися, в цьому йому допомагають еритроцити. Гемоглобін, що міститься в кожному кров'яному тілі, здатен утримати до чотирьох молекул SpO2. Середній показник насичення киснем еритроцитів називається сатурацією. Якщо виявилися пов'язані всі 4 молекули, то цей параметр буде дорівнює 100%. У нормальній ситуації цілком достатньо, якщо сатурація буде дорівнювати 95-98%. Зниження цього показника вказує на прогресування патологічного процесу.

Показники знімаються миттєво, але при цьому похибка у вимірах функцій дихальної та серцево-судинної систем практично нульова. Пульсоксиметр успішно використовується для виходжування кожного недоношеного малюка. Їх кількість у відділенні має дорівнювати кількості маленьких пацієнтів. Прилад для недоношених має датчик тривоги, щоб у разі виникнення значного зниження рівня кисню крові сповістити про це медичний персонал, який оперативно може мати можливість врятувати життя крихіток.

Важливим елементом пульсоксиметрів є датчики сатурації. Вони приєднуються до дитини і відстежують, на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, може коригувати відсоток кисню, який подається дитині, в залежності від індивідуальних потреб кожної дитини. Ще дуже важливо те, що у передчасно народжених дітей часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості, і патологічні. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати. Згодом ці датчики потрібно замінювати, вони виходять зі строю. Тому ми маємо на меті придбати 5 нових датчиків до наявних у лікарні пульсоксиметрів. 

Не дивлячись ні на що, життя триває, і ми віримо, що на маленьких українців чекає світле майбутнє. А поки ми будемо допомагати нашим лікарям рятувати їхні життя.  

ID: 8067
Підтримали
Благодійна допомога
01.06.2022 13:09
28281,84 грн.
Благодійна допомога
01.06.2022 11:59
50,78 грн.
Благодійна допомога
01.06.2022 08:59
152,30 грн.
Благодійна допомога
01.06.2022 02:41
101,52 грн.
Благодійна допомога
01.06.2022 00:54
101,52 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть Мар’яну заговорити! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Мар’яну заговорити! 2
Мар'янові 10 років, і у нього дитячий аутизм важкої форми. Але він веселий і життєрадісний хлопчик, Марʼ…
Рятівна реабілітація для Назара
Підтримати
Здоров'я
Рятівна реабілітація для Назара
Назар народився недоношеними, потрапив у кувез, а пізніше – під апарт ШВЛ. Упродовж 2,5 місяців Назар не…
Підібрати ключики до Олексія
Підтримати
Здоров'я
Підібрати ключики до Олексія
Заради щасливих очей свого синочка Ольга готова носити його на руках, аж поки Альошка не виросте й не пі…
Оля проти хвороби
Підтримати
Здоров'я
Оля проти хвороби
Відразу після народження Оля потрапила в реанімацію, через недорозвинення легенів її підключили до апара…
Показати всі