Допомога малюкам. Хмельницький
Допомога малюкам. Хмельницький
Завершений

Допомога малюкам. Хмельницький

Розпочато: 11.02.2022
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
47100,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47100,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Війна принесла багато горя в кожну українську родину. Більше 8 млн людей стали внутрішньо переміщеними особами, або простими словами людьми, які вимушені були покинути свої домівки. Дехто тікав з найгарячіших точок Київщини, Чернігівщини, Житомирщини та знаходив прихисток в Хмельницькій області. Тут місцева влада, мешканці та волонтери організували шелтери, перебудували комунальні заклади для порятунку для людей. Хмельниччина прийняла багатьох родин від куль та ракет.

Завдяки великій кількості людей збільшилось навантаження на місцеві лікарні. Тепер діткам та їхнім батькам лікарні надають допомогу на місці. А жінки народжують у пологових будинках на територіях, на яких тимчасово проживають.

Наша мета допомогти відділенню інтенсивної терапії новонароджених Хмельницької обласної лікарні, де зараз багато маленьких пацієнтів, а матеріально технічної бази для надання допомоги всім не вистачає. А саме придбати сучасний пульсоксиметр для передчасно народжених дітей. 

Кожна передчасно народжена дитина народжується з органами, які ще недорозвинуті та не готові функціонувати без сторонньої допомоги. Це означає, що за легені, серце, харчову систему повинне відповідати спеціальне медичне обладнання, яке на час виходжування просто надає дитині життя. А за всіма показниками життя повинен бути безперервний цілодобовий та дуже чіткий контроль. Бо саме контроль за допомогою спеціальних засобів може врятувати життя маленькому пацієнту.

Кисень – це найважливіше, що може бути для життя. І за його насиченістю можна зрозуміти, чи не настає гіпоксія, яка здатна вбити немовля. Насиченість кисню (сатурація) – це один з найважливіших контрольних показників, який лікар повинен тримати на контролі. Для цього лікарі користуються методом дослідження, в якому використовується пульсоксиметр. З його допомогою оцінюються функції дихальних органів, розпізнається дихальна недостатність, при якій показник сатурації стає нижче 95%. Ще пульсоксиметр показує рівень пульсу у дитини, що відповідає за роботу сердечка.

Пульсоксиметр являє собою сучасний контрольно-діагностичний медичний прилад, який надягається на ручку або ніжку передчасно народженої дитини, за допомогою фотодетектора діагностує найменші зміни кольору крові під впливом кисню, а потім виводить усереднені дані на монітор пульсоксиметра. Такі показники є досить точним відображенням реального рівня наявності кисню в крові. За одну ніч це прилад здатний проводити виміри близько 15 000 раз зі збереженням даних, що дозволяє простежити кількість кисню в крові в динаміці. Метод отримання даних є неінвазивний (що не вимагає забору крові для дослідження), тому пульсоксиметр вимірює потрібні величини швидко, полегшуючи завдання лікаря. 

Перевага пульсоксиметрії в тому, що для дослідження не треба брати кров з артерій. Можете собі уявити маленьку ручку, з якої постійно треба кров на аналіз?!Важливо, що в кожному пульсоксиметрі передбачено гнучке управління системою тривожного сповіщення. На дисплеї змінюється колір від зеленого до червоного в залежності від якості сигналу та стану пацієнта. Якщо біда близько, то цей прилад в одну мить б’є тривогу, що дає лікарям можливість вчасно врятувати дитині життя.

Завдяки проєкту ми закупимо пульсоксиметр у відділення інтенсивної терапії новонароджених Хмельницької обласної лікарні. Щоб у кожної дитини був шанс вижити та жити, радувати своїх батьків. Підтримайте проєкт, і, може, вже сьогодні цей апарат врятує життя майбутньому художнику, філософу або лікарю.

UPD: назву і текст проєкту оновлено. Стара назва проєкту: "Допомога передчасно народженим малятам".

ID: 7936
Підтримали
Благодійна допомога
07.04.2022 12:31
36608,41 грн.
Благодійна допомога
07.04.2022 12:10
300,00 грн.
Благодійна допомога
04.04.2022 17:34
203,67 грн.
Благодійна допомога
04.04.2022 14:49
509,81 грн.
Благодійна допомога
01.04.2022 19:21
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Мама Віра вірить у свого Максима!
Підтримати
Здоров'я
Мама Віра вірить у свого Максима!
До нашого фонду звернулася мама Віра, мама хлопчика Максимчика, якому 7 років, і який має ДЦП. Уже багат…
Мрія Олі – попрощатися з ДЦП
Підтримати
Здоров'я
Мрія Олі – попрощатися з ДЦП
Шевченко Олі 10 років, вона має діагноз "ДЦП, 5 рівень". Донечку мама виховує сама, тому дуже просить вс…
Нікіта: допоможіть мені не здаватися! 2
Підтримати
Здоров'я
Нікіта: допоможіть мені не здаватися! 2
6-річний Нікіта від самого народження хворіє на ДЦП і затримку розвитку, і все життя бореться за своє зд…
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. С…
Показати всі