Допомога пологовому будинку в прифронтовій зоні
Допомога пологовому будинку в прифронтовій зоні
Завершений

Допомога пологовому будинку в прифронтовій зоні

Розпочато: 01.07.2022
Україна
Завершений
Всього зібрано
130652,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
130652,00 грн.

Діти продовжують народжуватись попри війну та всі жахи, що відбуваються з нашою країною. Російські окупанти знищують вже більше чотирьох місяців все на своєму шляху. Але знищити бажання жити, віру в перемогу та вільну Україну в них ніколи не вийде. Українці показали, що вміють об’єднуватись та допомагати. На цей раз ми просимо допомогу для пологового будинку, який знаходиться на межі бойових дій.

З точки зору безпеки, ми не маємо права розказувати про місцезнаходження лікарні, але правда в тому, що кожного дня лікарі, вагітні жінки та новонароджені діти прокидаються та засинають під артилерійські вибухи. Це, на жаль, вже їхнє звичне життя. Але оптимізм, віра в ЗСУ та жага рятувати дітей не дають їм можливості зупинитись та перестати робити свою роботу. Наша мета – допомогти лікарям, закупивши необхідне медичне обладнання для порятунку дітей.

З початку війни в Україні у цьому перинатальному центрі вже народилося 119 малюків. Зараз у відділенні 19 малюків, які потребують лікування у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Це єдиний перинатальний центр, який зараз працює в цій області. На плечі співробітників лікарні лягли ще більш тяжкі умови порятунку немовлят у цей жахливий воєнний час. Власними силами лікарі облаштували бомбосховище на 0 поверсі, і для повноцінного функціонування потрібно закупити медичне обладнання. А саме інфузомат двоканальний, ларингоскоп неонатальний з клинками та білірубінометр.

Це дозволить продовжувати працювати лікарні навіть в складних умовах, адже жінки продовжують народжувати, а лікарі намагаються надавати усю необхідну медичну допомогу. Інфузомат дозволить більш ретельно контролювати внутрішньовенне ведення медичної рідини немовлятам. Ларингоскоп та білірубінометр також вкрай важливі для надання допомоги у відділенні інтенсивної терапії новонароджених.

Кожному, хто долучається до проєкту, ми висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу, порозуміння та порятунок дитячих життів!

ID: 8162
Підтримали
28
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
85000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
06.07.2022 10:34
20713,68 грн.
Благодійна допомога
05.07.2022 22:07
500,00 грн.
Благодійна допомога
05.07.2022 19:31
300,00 грн.
Благодійна допомога
05.07.2022 08:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2022 22:54
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Жити, незважаючи на хворобу
Підтримати
Здоров'я
Жити, незважаючи на хворобу
Діагноз "цукровий діабет" Нікіта отримав, коли йому було лише п’ять років. Відтоді його життя кардинальн…
Коли страх переслідує щодня
Підтримати
Здоров'я
Коли страх переслідує щодня
Хвороба прийшла до дівчинки несподівано. Спочатку Ксюша захворіла на бронхіт, та через деякий час після …
Допоможіть Сонечці одужати
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Сонечці одужати
Софійка з Кам'янського має атиповий аутизм, рухові порушення. Три місяці тому помер її тато, сім'я залиш…
Попри все Степан радіє життю і вірить в найкраще. 3
Підтримати
Здоров'я
Попри все Степан радіє життю і вірить в найкраще. 3
Степанові девʼятнадцять, він навчається на другому курсі Національного лісотехнічного університету. Він …
Показати всі