Допомога Запорізькій обласній дитячій лікарні. 2
Допомога Запорізькій обласній дитячій лікарні. 2
Завершений

Допомога Запорізькій обласній дитячій лікарні. 2

Розпочато: 29.03.2022
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
437160,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
437160,00 грн.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня через військову агресію росії проти України стала лікарнею, яка приймає всіх дітей, які постраждали в області та яких евакуюють з Маріуполя. Зараз у лікарні масове надходження великої кількості постраждалих пацієнтів, дітей з вогнепальними пораненнями, дітей, які два тижні провели у підвалах, дітей, які постраждали під час руйнування будівель.  

Зараз у реанімації цієї лікарні у важкому стані перебуває 8 дітей. Ще 9 переведені до інших відділень інтенсивної терапії. Всі місця зайняті, а нових дітей продовжують евакуювати. 

Щодня з Маріуполя до Запоріжжя потрапляють діти з пораненнями. Їх разом із батьками обстрілюють російські військові під час проведення евакуаційних коридорів. Окупанти кожного дня порушують закони ведення війни, через що страждають невинні люди. Лікарі працюють у складних умовах і майже цілодобово. Засоби для надання допомоги застарілі і потребують оновлення. 

Наразі в лікарню терміново потрібно придбати новий операційний стіл, адже у відділені є лише один, і він повністю зламаний. Також необхідно придбати 5 багатофункціональних ліжок для маленьких пацієнтів та медичний візок-каталку, який допомагає безпечно доставляти дітей з карети швидкої допомоги до відділення. 

Цей проєкт допоможе надавати екстрену медичну допомогу постраждалим унаслідок воєнно-бойових дій на території Запорізької області та забезпечити лікарів всім необхідним для роботи.

Фото: Andre Liohn, Запорізька обласна дитяча лікарня, лікарі за роботою.

ID: 8031
Підтримали
Demium Startups SL
31.03.2022 12:54
18754,28 грн.
Благодійна допомога
31.03.2022 12:46
1018,33 грн.
Благодійна допомога
31.03.2022 12:37
509,81 грн.
Благодійна допомога
31.03.2022 12:35
509,81 грн.
Благодійна допомога
31.03.2022 12:29
509,81 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок до одужання для Роми. 3
Підтримати
Здоров'я
Крок до одужання для Роми. 3
Ромчик з’явився на світ передчасно – на 34-му тижні. Відтоді його життя перетворилося на боротьбу за кож…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Лола мріє ходити без болю
Підтримати
Здоров'я
Лола мріє ходити без болю
Пам'ятаєте історію Русалоньки, кожен крок якої завдав їй страждань? Так живе й восьмирічна Лола. У неї в…
Допоможемо Насті жити повноцінно
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Насті жити повноцінно
Насті 14 років. Донедавна вона була звичайною дівчинкою, добре навчалася у школі, гуляла з друзями, займ…
Показати всі