Допоможемо Іллюші стати справжнім богатирем!
Допоможемо Іллюші стати справжнім богатирем!
Завершений

Допоможемо Іллюші стати справжнім богатирем!

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.09.2014
Житомир
Завершений
Всього зібрано
164010,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
164010,00 грн.

Маленькому Іллі всього 3 роки, але його життя почалося з тяжких випробувань. На 2-й день життя Іллюша пережив клінічну смерть. Лікарі робили все можливе, щоб хлопчик жив, і він вижив, але наслідки цього дуже тяжкі. Лікарі однієї київської лікарні сказали, що дитина все одно помре, і вони навіть не братимуться лікувати хлопчика. Проте мама не здалася. Зараз в Іллі з’явився шанс на лікування закордоном, проте потрібні великі кошти, яких немає. Допоможемо Іллі всім світом!


Зараз хлопчик може лише лежати і спостерігати навколишній світ. У Іллюшки часто спостерігаються судоми, і кожного разу це завдає сильного болю хлопчику. Крім страждань та болю, судоми заважають пройти лікування та процедури, після яких хлопчик розпочав би самостійно ходити та зміг обійняти свою маму і сказати як він її любить.

На жаль, у нашій країні Іллюші не можуть допомогти, оскільки діти з такою хворобою вважаються «невиліковними», бо їхні шанси на нормальне життя мізерні. Тому лікарі і кажуть, що навіть і спробувати вилікувати таких дітей «не варто». Тому єдиним виходом в порятунку сина є лікування в іноземних клініках. У разі успішного лікування, на що сподіваються лікарі закордоном і батьки дитини, Іллюша позбавиться від судом, зможе рухатися самостійно та жити без болю та страждань!

Завдяки небайдужим людям, у Іллі є шанс пройти діагностику та лікування в Німеччині. Але для цього потрібно 7 тисяч євро.

Тато працює вантажником, а мама Оксана доглядає Іллю. Самостійно вони не можуть зібрати таку суму. Тож, допомога кожного з нас може стати тою маленькою краплинкою, з яких складається великий океан надії та добра!

ВІРИМО, ЩО ІЛЛЮША СТАНЕ СПРАВЖНІМ БОГАТИРЕМ!!

 

ПІБ: Мартинович Ілля Анатолійович, 05.05.2011 р.

Місто: Житомир

Діагноз: мікроцефалія, спастичний тетрапарез, судомний синдром

ID: 1077
Підтримали
1296
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
15730 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
29.01.2015 17:13
15730,00 грн.
Андрій Шмалій
29.01.2015 17:11
1000,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2015 17:10
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2015 17:09
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2015 17:08
80,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Пісня дала їй голос – ваша допомога дасть їй слова
Підтримати
Здоров'я
Пісня дала їй голос – ваша допомога дасть їй слова
Познайомтеся з Кірою – дівчинкою, яка попри діагнози долає щоденні виклики та вчиться взаємодіяти зі сві…
Мамо, я ще колись зможу ходити?
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я ще колись зможу ходити?
Сашкові зараз 13 років, до минулого року він був життєрадісним енергійним хлопчиком. Він любив футбол, р…
Допоможіть врятувати дитинство Ельдара!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть врятувати дитинство Ельдара!
Ельдару лише 8 років. Його сім’я з декількома дітьми була змушена тікати з окупованого Херсона. Вони зал…
Дитинство на паузі: допомога, що змінює життя
Підтримати
Здоров'я
Дитинство на паузі: допомога, що змінює життя
Максим народився надто рано й пройшов складний шлях. Реабілітація дає результат – він стає сильнішим і в…
Показати всі