Допоможіть Микиті в боротьбі з ДЦП
Допоможіть Микиті в боротьбі з ДЦП
Завершений

Допоможіть Микиті в боротьбі з ДЦП

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.11.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
24365,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24365,00 грн.

"Наша сім'я змушена знову просити допомоги. Ми ростимо чудового синочка Микиту. Йому вже 8, але ці роки – роки постійної боротьби зі страшним ворогом – ДЦП. Незважаючи на труднощі, біль, розуміння, що він не такий як усі, наш малюк не перестав посміхатися і любити цей світ. Микитка дуже добрий, відкритий і веселий хлопчик. Тільки очі в нього дорослі... За ці роки ми багато чого добилися. Але зупинятися не можна! Лікарі кажуть, що Микитка дуже перспективний!

"Наша сім'я змушена знову просити допомоги. Ми ростимо чудового синочка Микиту. Йому вже 8, але ці роки – роки постійної боротьби зі страшним ворогом – ДЦП. Незважаючи на труднощі, біль, розуміння, що він не такий як усі, наш малюк не перестав посміхатися і любити цей світ. Микитка дуже добрий, відкритий і веселий хлопчик. Тільки очі в нього дорослі... За ці роки ми багато чого добилися. Але зупинятися не можна! Лікарі кажуть, що Микитка дуже перспективний!

Більше двох років тому ми вперше потрапили в Центр Стимуляції Мозку. Лікування дало гарні результати – Микитка почав стояти з підтримкою і навіть пару секунд самостійно, поліпшилася мова, пам'ять, увага. Микитка почав читати по складах і вирішувати прості задачки, запам'ятав і з задоволенням повторює улюблені вірші, казки, співає пісеньки. Ми бачимо як дитина змінюється на очах, і дуже хочемо продовжувати лікування в Центрі Стимуляції Мозку.

Ми звертаємося до всіх, хто небайдужий до дитячої біди, до дитячих сліз. Адже допомогти може кожен. Не тільки матеріально, але й просто добрим словом. Бережи Господь вас і ваших близьких!

 

ПІБ: Іванов Микита Олександрович, 22.08.2007

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, збіжна косоокість

ID: 1826
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2015 20:49
485,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2015 20:13
10,00 грн.
Іван Василиків
01.12.2015 19:16
10,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2015 19:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2015 16:59
75,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Підтримайте Даринку! 2
Підтримати
Здоров'я
Підтримайте Даринку! 2
В Даринці вада розвитку головного мозку, симптоматична епілепсія Darinka has a brain development disord…
Щоб тиша не була вічною
Підтримати
Здоров'я
Щоб тиша не була вічною
Максим не чує вибухів, але відчуває вібрації будинку й дуже лякається. Він та його родина – переселенці …
Кроки до мрії, допоможемо разом
Підтримати
Здоров'я
Кроки до мрії, допоможемо разом
У 1 рік та 7 місяців йому поставили діагноз "ДЦП, спастична диплегія (G80)". Зараз Костикові вже 5 років…
Сучасні прилади – необхідність для Аліни
Підтримати
Здоров'я
Сучасні прилади – необхідність для Аліни
В чотири роки у Аліни почалися перші симптоми цукрового діабету. Прибувши до лікарні, вони одразу отрима…
Показати всі