Допоможіть нам зробити перші кроки! 3
Допоможіть нам зробити перші кроки! 3
Завершений

Допоможіть нам зробити перші кроки! 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.06.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
36000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36000,00 грн.

Валерія та Денис – двійнята, і від самого народження вони хворіють на ДЦП. Обоє вони не могли самостійно сидіти, ходити… Проте сила волі і постійне лікування приносить свої результати, і сьогодні ці 9-річні братик і сестричка показують неймовірні здобутки. І велика заслуга у цьому ваша, дорогі донори!

Лєра і Денис – ранні пташки, вони народилися недоношеними на 28-му тижні. ДЦП спочатку виявили в Дениса, коли йому було 1,5 року, а через 2 місяці Лєрі поставили такий самий діагноз. Двійнят почали лікувати, у 2014 році їм обом зробили операції зі зменшення спастики на ніжках. У 5 років вони вже пішли у дитсадок, потім у перший клас. Паралельно діти продовжують систематично проходити курси реабілітації.

Інтелект дітей збережено, вони дуже допитливі та розумні. Проте із ходьбою у них є певні труднощі: хоч вони вже роблять перші кроки, але вони ще такі невпевнені. Тому переривати проходження лікування зараз аж ніяк не можна.

Тому ми розпочинаємо збір коштів на новий етап лікування для двійнят Валерії і Дениса. Ми впевнені, що діти будуть здоровими і щасливими, їм лише потрібно трохи допомоги та підтримки.

 

 

ПІБ: Святківський Денис Русланович, Святківська Валерія Русланівна, 07.09.2010 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

ID: 6139
Підтримали
164
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
2054 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
17.07.2020 08:57
0,36 грн.
Благодійна допомога
17.07.2020 00:54
1466,00 грн.
Благодійна допомога
17.07.2020 00:29
500,00 грн.
Благодійна допомога
16.07.2020 23:55
50,92 грн.
Благодійна допомога
16.07.2020 23:54
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Не лікувати – значить втрачати
Підтримати
Здоров'я
Не лікувати – значить втрачати
Маленькій Ангелінці 8 років. Через ускладнення під час народження вона має ДЦП, епілепсію та не може сам…
Ангеліна – друга дитина з діабетом
Підтримати
Здоров'я
Ангеліна – друга дитина з діабетом
Ангеліна – наймолодша дитина в сім'ї. В пологовому будинку лікарі обстежували дівчинку, переміряли цукор…
Свобода від уколів
Підтримати
Здоров'я
Свобода від уколів
У свої 9 років Ельдар добре знає, коли потрібно вимірювати "цукор". Його дні проходять від ін'єкції до і…
Сенсори, які рятують підлітку життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Сенсори, які рятують підлітку життя. 2
Тимофію 14 років. Уже в такому юному віці йому довелося пережити невимовний біль – два роки тому війна з…
Показати всі