Допоможіть Софійці приборкати ДЦП. 3
Допоможіть Софійці приборкати ДЦП. 3
Завершений

Допоможіть Софійці приборкати ДЦП. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.01.2019
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
29500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29500,00 грн.

Її життя почалося з втрати мами – жінка померла, народжуючи Софійку... А дівчинка пережила страшні пологи і назавжди отримала недугу – ДЦП. Софійці сьогодні вже 4 рочки, але підступна хвороба не дає їй стати повноцінною і здоровою дитиною. Під час пологів Софійка застрягла у маминому тазі, і почалася кровотеча, що призвела до смерті матері прямо на операційному столі. Після цього лікарі вдалися до кесаревого розтину і швидко висмикнули Софійку із рук смерті.

Її життя почалося з втрати мами – жінка померла, народжуючи Софійку... А дівчинка пережила страшні пологи і назавжди отримала недугу – ДЦП. Софійці сьогодні вже 4 рочки, але підступна хвороба не дає їй стати повноцінною і здоровою дитиною. Під час пологів Софійка застрягла у маминому тазі, і почалася кровотеча, що призвела до смерті матері прямо на операційному столі. Після цього лікарі вдалися до кесаревого розтину і швидко висмикнули Софійку із рук смерті.

Але при цьому шия дівчинки дуже пошкоджується, до всього у дівчинки почалося кисневе голодування. На щастя, Софійка не лишилася сама – тітка Вікторія заприсягається дбати про дитину все життя, жінка забирає Соню до себе і називає своєю дитиною. Відтоді кожен день їхнього життя – це кропітка робота за кожен звук і рух. У Софійки вражена лобова частина мозку. Саме вона відповідає за інтелект, розвиток і подачу сигналів у кінцівки. Тому керувати власним тілом Софійка не може. Ручки і ніжки дівчинки зводить від напруги, вона не може навіть стиснути пальчики в кулачок. Нині за розвитком вона лишається на рівні 5-6 місяців, але мама Вікторія не здається. Щоденні масажі, лікувальна фізкультура, реабілітація та іпотерапія – здається, немає методу, який ще не застосовували до Софійки. І вони дають результат.

Завдяки донорам Української Біржі Благодійності вдалося сплатити аж за 4-ри курси реабілітації Софійки. Це повноцінний вклад у здоров’я та розвиток дівчинки. Результати реабілітацій – це завжди маленькі досягнення і головне, що вони є. Реабілітологи відмітили, що дівчинка стала більш витривалою, спокійною і дуже усміхненою. Вона почала деякий час навіть сидіти без підтримки, у неї зменшилася спастика ніг та рук. Психолог зауважив, що Софійка стала більш уважною, почала уважно слухати і прислухатися. Мама, своєю чергою, також помічає, що дитина змінилася, вона спокійно може сидіти у візочку, спостерігати та цікавитися іншими дітками, раніше такого не відмічалося.

Сьогодні ми знову просимо підтримати нашу підопічну, а саме дати змогу пройти чергові два курси реабілітації. Їх загальна вартість – 29 500 грн. Попереду у дівчинки ще довгий шлях із реабілітаціями, вправами, масажами, іпотерапіями та іншим. А ми будемо і надалі підтримувати її у досягнені мети – жити повноцінним життям.

 

 

ПІБ: Бардась Софія Вікторівна, 20.02.2014 р.

Місто: Бердянськ, Запорізька обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, судомний синдром, медикаментозна ремісія, часткова атрофія зорових нервів, ремісія, псевдобульбарний синдром, еквінусна установка стоп, рухові порушення IV рівня за класифікацією GMFCS

ID: 4717
Підтримали
Kevin Singleton
28.02.2019 18:20
1220,82 грн.
VB
28.02.2019 11:47
76,44 грн.
Благодійна допомога
28.02.2019 11:01
101,83 грн.
Благодійна допомога
28.02.2019 10:56
180,00 грн.
Благодійна допомога
27.02.2019 22:08
10,18 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
Ілля потребує лікування. 2
Підтримати
Здоров'я
Ілля потребує лікування. 2
Важкі пологи визначили тяжку долю для Іллі на все життя. Під час пологів сталася деформація черепа і пос…
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Підтримати
Здоров'я
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Маленька Веронічка пройшла вже безліч курсів реабілітації й, хоч і повільно, але досягає певних успіхів.…
Показати всі