Допоможіть Софійці приборкати ДЦП. 3
Допоможіть Софійці приборкати ДЦП. 3
Завершений

Допоможіть Софійці приборкати ДЦП. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.01.2019
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
29500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Її життя почалося з втрати мами – жінка померла, народжуючи Софійку... А дівчинка пережила страшні пологи і назавжди отримала недугу – ДЦП. Софійці сьогодні вже 4 рочки, але підступна хвороба не дає їй стати повноцінною і здоровою дитиною. Під час пологів Софійка застрягла у маминому тазі, і почалася кровотеча, що призвела до смерті матері прямо на операційному столі. Після цього лікарі вдалися до кесаревого розтину і швидко висмикнули Софійку із рук смерті.

Її життя почалося з втрати мами – жінка померла, народжуючи Софійку... А дівчинка пережила страшні пологи і назавжди отримала недугу – ДЦП. Софійці сьогодні вже 4 рочки, але підступна хвороба не дає їй стати повноцінною і здоровою дитиною. Під час пологів Софійка застрягла у маминому тазі, і почалася кровотеча, що призвела до смерті матері прямо на операційному столі. Після цього лікарі вдалися до кесаревого розтину і швидко висмикнули Софійку із рук смерті.

Але при цьому шия дівчинки дуже пошкоджується, до всього у дівчинки почалося кисневе голодування. На щастя, Софійка не лишилася сама – тітка Вікторія заприсягається дбати про дитину все життя, жінка забирає Соню до себе і називає своєю дитиною. Відтоді кожен день їхнього життя – це кропітка робота за кожен звук і рух. У Софійки вражена лобова частина мозку. Саме вона відповідає за інтелект, розвиток і подачу сигналів у кінцівки. Тому керувати власним тілом Софійка не може. Ручки і ніжки дівчинки зводить від напруги, вона не може навіть стиснути пальчики в кулачок. Нині за розвитком вона лишається на рівні 5-6 місяців, але мама Вікторія не здається. Щоденні масажі, лікувальна фізкультура, реабілітація та іпотерапія – здається, немає методу, який ще не застосовували до Софійки. І вони дають результат.

Завдяки донорам Української Біржі Благодійності вдалося сплатити аж за 4-ри курси реабілітації Софійки. Це повноцінний вклад у здоров’я та розвиток дівчинки. Результати реабілітацій – це завжди маленькі досягнення і головне, що вони є. Реабілітологи відмітили, що дівчинка стала більш витривалою, спокійною і дуже усміхненою. Вона почала деякий час навіть сидіти без підтримки, у неї зменшилася спастика ніг та рук. Психолог зауважив, що Софійка стала більш уважною, почала уважно слухати і прислухатися. Мама, своєю чергою, також помічає, що дитина змінилася, вона спокійно може сидіти у візочку, спостерігати та цікавитися іншими дітками, раніше такого не відмічалося.

Сьогодні ми знову просимо підтримати нашу підопічну, а саме дати змогу пройти чергові два курси реабілітації. Їх загальна вартість – 29 500 грн. Попереду у дівчинки ще довгий шлях із реабілітаціями, вправами, масажами, іпотерапіями та іншим. А ми будемо і надалі підтримувати її у досягнені мети – жити повноцінним життям.

 

 

ПІБ: Бардась Софія Вікторівна, 20.02.2014 р.

Місто: Бердянськ, Запорізька обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, судомний синдром, медикаментозна ремісія, часткова атрофія зорових нервів, ремісія, псевдобульбарний синдром, еквінусна установка стоп, рухові порушення IV рівня за класифікацією GMFCS

ID: 4717
Підтримали
Kevin Singleton
28.02.2019 18:20
1220,82 грн.
VB
28.02.2019 11:47
76,44 грн.
Благодійна допомога
28.02.2019 11:01
101,83 грн.
Благодійна допомога
28.02.2019 10:56
180,00 грн.
Благодійна допомога
27.02.2019 22:08
10,18 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Маленькі штучки з високою ціною
Підтримати
Здоров'я
Маленькі штучки з високою ціною
Ситуація потребує термінового вирішення! Наш список підопічних, яким якнайшвидше життєво необхідно замін…
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Підтримати
Здоров'я
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Реагувати треба швидко – коли у хворого на муковісцидоз зламався інгалятор, є дуже мало часу на те, щоби…
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Нікіта: допоможіть мені не здаватися!
Підтримати
Здоров'я
Нікіта: допоможіть мені не здаватися!
Хлопчик від самого народження хворіє на ДЦП і затримку розвитку, і все життя бореться за своє здоровʼя. …
Показати всі