Дорога до серця Настусі Зверєвої
Дорога до серця Настусі Зверєвої
Завершений

Дорога до серця Настусі Зверєвої

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.02.2016
Одеська область, Теплодар
Завершений
Всього зібрано
37000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
37000,00 грн.

Настуні скоро виповниться 5 рочків, їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевих імплантів (спіралі і оклюдера), так як в неї хворе сердечко, в два місяці дитині встановили два діагнози: вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки і відкриту артеріальну протоку. Дівчинка не ходить в садочок, мало спілкується зі своїми однолітками, так як їй не можна хворіти на застудні хвороби, тому що кожне захворювання відображається на роботі серця дитини.

А останнім часом, почалися приступи задухи, дитина відтягує воріт одягу або розстібає кофти, каже що їй душно, хоча в квартирі звичайна температура. Настуні обов'язково потрібно зробити операцію, до школи. Дівчинка росте і вона не може бути повністю ізольована від суспільства, а застудні хвороби, якими діти зазвичай хворіють в навчальних закладах можуть призвести до серцевої недостатності у дівчинки. Мама виховує Настуню одна, тому придбати імпланти не має можливості. Дякуючи добрим людям на один внутрішньо серцевий імплант (оклюдер) який коштує близька 100 000 грн. Спонсор знайшовся, щоб зробити операцію треба обов’язково одночасно ставити два імпланти. Тому і звертається мама до всіх не байдужих людей допомогти їй зібрати кошти на другий внутрішньосерцевий імплант, щоб її єдина донечка була повністю здоровою! Давайте допоможемо маленькій дівчинці, мати здорове сердечко!

Лист від мами:

"Доброго дня, меня звуть Зверєва Анна Михайлівна, мені 31 рік, я мешкаю в місті Теплодарі, Одеської обл. У моєї донечці Настуні хворе сердечко. В 2 місяці у неї виявили два діагнози : вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки і відкриту артеріальну протоку. Лікарі пропонували операцію, але грошей на неї не було, з чоловіком ми жили жахливо, постійні скандали, і приниження, грошей заробляти чоловік не особливо прагнув, і навіть діагноз дитини його не мотивував, зароблені гроші він ховав або носив з собою (працював він електриком на будівництві) і в кінці листопада 2013 року, я остаточно прийняла рішення розлучитися з ним, восени 2014 року я розлучилася з ним офіційно. На даний момент чоловік нам не допомагає. Восени 2014 року в Одеську дитячу обл. лікарню приїхав Дітківскій Ігор Олександрович,лікар з Інституту Амосова, а я з Настусею приїхали на чергове УЗД, він подивився Настуню і підтвердив діагнози, від нього я дізналася, що можна усунути наші вади серця за допомогою внутрішньосерцевих імплантів. Але сума яка потрібна на операцію просто непідйомна для мене, тому що дитину виховую одна, моїх підробітків ( прибираю в офісах) ледве вистачає на їжу дитині, Настуню не хочуть брати в дитячий садок, через діагноз, та й лікарі заборонили через загрозу простудних захворювань, при нашому діагнозі, це небезпечно для життя. Знайти постійну роботу в нашому маленькому містечку практично не реально. Свого житла у мене немає, живемо з донькою в маленькій квартирці у моїх похилих батьків пенсіонерів (у мами теж хворе серце).

Настуня дуже кмітлива, весела і рухлива дитина любить книжки, малювати, робити аплікації, знає весь алфавіт, рахує до десяти. Донька дуже любить грати з дітьми, проситься в садок, але нас не беруть, тому що бояться нашого діагнозу. Останні кілька місяців Настуня скаржиться, що їй душно, відтягує воріт одягу або розстібає кофти, хоча в квартирі нормальна звичайна температура. Я залишилася в ситуації коли просто немає ніякої можливості назбирати потрібну суму на операцію, вона для мене просто непідйомна. Всіх небайдужих прошу відгукнутися на наше горе і допомогти врятувати дитину, самим нам цю проблему не вирішити.

З повагою і великою надією на допомогу Анна – мама Настуні".

 

ПІБ: Зверєва Анастасія Борисівна, 20.03.2011

Місто: Одеська область, Теплодар

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та відкрита артеріальна протока

ID: 1989
Підтримали
WOG
19.02.2016 10:58
37000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Гуманітарні набори для поранених військових
Підтримати
Здоров'я
Гуманітарні набори для поранених військових
Проєкт створений для забезпечення 10 важко поранених військових необхідними речами під час їх перебуванн…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Показати всі