Дорога до серця Варі Юшкової
Дорога до серця Варі Юшкової
Завершений

Дорога до серця Варі Юшкової

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.02.2016
Одеська область, Теплодар
Завершений
Всього зібрано
78003,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
78003,00 грн.

Варі 2,5 рочки, їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту (оклюдера), так як у 6 місяців у дівчинки виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Дівчинка дуже часто хворіє на застудні захворювання. У вересні 2015 року мама приїздила з Варечкою до Києва у НІССХ ім. Амосова. Після ретельного обстеження лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, на жаль, без операції не обійтися.

Вада самостійно вже не закриється, а буде тільки збільшуватися, що в подальшому може призвести до серцевої недостатності у дитини. Операція безкоштовна, але ціна серцевого імпланту (оклюдера) у 78 003 грн шокувала молоду маму. Так як вона виховує Варечку одна, постійної роботи не має, живуть з донечкою у батьків мами. Щоб зібрати необхідну суму на оклюдер, матері знадобляться роки, яких немає у Варюші. Тому мама звертається до всіх небайдужих людей допомогти їй вилікувати сердечко її улюбленій та єдиній донечці!

Лист від мами:

"Доброго дня, меня звуть Юшкова Маргарита Василівна, мені 27 років, я живу в місті Теплодарі Одеської області. Моїй донечці Вареньці (27 червня 2013 народження) в 6 місяці поставили діагноз "Вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока".

Лікарі рекомендували операцію, але грошей на неї не було, з чоловіком ми жили погано, гроші заробляти чоловік не особливо прагнув, працює він охоронцем в готелі, діагноз дитини його не мотивував, в даний момент ми з ним не живемо разом. Я живу з батьками, які працюють продавцями на базарі, свого житла у мене немає. Влітку 2015 року в Одеську дитячу обласну лікарню приїздили кардіохірурги з Національного інституту ім. Амосова та запросили нас до Києва для підтвердження діагнозу. У вересні 2015 року ми їздили до Києва, де наш діагноз підтвердив Дітківський Ігор Олександрович, від нього я дізналася, що можна усунути нашу ваду серця за допомогою оклюдеру. Але сума, яка потрібна на придбання окклюдеру просто непідйомна для мене, тому що я перебуваю в декретній відпустці, дитину виховую одна, моїх підробітків ледве вистачає на їжу дитині. Знайти постійну роботу в нашому маленькому містечку практично нереально.

Варюша дуже розумна, весела і рухлива дитина любить книжки, малювати, рахує до десяти російською і до п'яти англійською. Донечка дуже любить грати з дітьми, дуже дружелюбна.

Я залишилася в ситуації, коли просто немає ніякої можливості назбирати потрібну суму на операцію, вона для мене просто непідйомна. Всіх небайдужих прошу відгукнутися на наше горе і допомогти врятувати дитину, самим нам цю проблему не вирішити.

З повагою і великою надією на допомогу, Маргарита, мама Варюші.

 

ПІБ: Юшкова Варвара Костянтинівна, 27.06.2013

Місто: Одеська область, Теплодар

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

ID: 1993
Підтримали
WOG
19.02.2016 10:55
78003,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Маленькому Богдану знову потрібна допомога в проходженні реабілітації. Лікарі рекомендують хлопчикові пр…
Показати всі