Дорога до серця Варі Юшкової
Дорога до серця Варі Юшкової
Завершений

Дорога до серця Варі Юшкової

Проект здійснює
Розпочато: 11.02.2016
Одеська область, Теплодар
Завершений
Всього зібрано
78003,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
78003,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Варі 2,5 рочки, їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту (оклюдера), так як у 6 місяців у дівчинки виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Дівчинка дуже часто хворіє на застудні захворювання. У вересні 2015 року мама приїздила з Варечкою до Києва у НІССХ ім. Амосова. Після ретельного обстеження лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, на жаль, без операції не обійтися.

Вада самостійно вже не закриється, а буде тільки збільшуватися, що в подальшому може призвести до серцевої недостатності у дитини. Операція безкоштовна, але ціна серцевого імпланту (оклюдера) у 78 003 грн шокувала молоду маму. Так як вона виховує Варечку одна, постійної роботи не має, живуть з донечкою у батьків мами. Щоб зібрати необхідну суму на оклюдер, матері знадобляться роки, яких немає у Варюші. Тому мама звертається до всіх небайдужих людей допомогти їй вилікувати сердечко її улюбленій та єдиній донечці!

Лист від мами:

"Доброго дня, меня звуть Юшкова Маргарита Василівна, мені 27 років, я живу в місті Теплодарі Одеської області. Моїй донечці Вареньці (27 червня 2013 народження) в 6 місяці поставили діагноз "Вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока".

Лікарі рекомендували операцію, але грошей на неї не було, з чоловіком ми жили погано, гроші заробляти чоловік не особливо прагнув, працює він охоронцем в готелі, діагноз дитини його не мотивував, в даний момент ми з ним не живемо разом. Я живу з батьками, які працюють продавцями на базарі, свого житла у мене немає. Влітку 2015 року в Одеську дитячу обласну лікарню приїздили кардіохірурги з Національного інституту ім. Амосова та запросили нас до Києва для підтвердження діагнозу. У вересні 2015 року ми їздили до Києва, де наш діагноз підтвердив Дітківський Ігор Олександрович, від нього я дізналася, що можна усунути нашу ваду серця за допомогою оклюдеру. Але сума, яка потрібна на придбання окклюдеру просто непідйомна для мене, тому що я перебуваю в декретній відпустці, дитину виховую одна, моїх підробітків ледве вистачає на їжу дитині. Знайти постійну роботу в нашому маленькому містечку практично нереально.

Варюша дуже розумна, весела і рухлива дитина любить книжки, малювати, рахує до десяти російською і до п'яти англійською. Донечка дуже любить грати з дітьми, дуже дружелюбна.

Я залишилася в ситуації, коли просто немає ніякої можливості назбирати потрібну суму на операцію, вона для мене просто непідйомна. Всіх небайдужих прошу відгукнутися на наше горе і допомогти врятувати дитину, самим нам цю проблему не вирішити.

З повагою і великою надією на допомогу, Маргарита, мама Варюші.

 

ПІБ: Юшкова Варвара Костянтинівна, 27.06.2013

Місто: Одеська область, Теплодар

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

ID: 1993
Підтримали
WOG
19.02.2016 10:55
78003,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Дайте Михайлику шанс вижити. 5
Підтримати
Здоров'я
Дайте Михайлику шанс вижити. 5
Коли Міші виповнилось 8 місяців, хлопчик захворів на вітряну віспу, після чого у нього з’явились судоми,…
Все буде добре. 2021
Підтримати
Здоров'я
Все буде добре. 2021
Катюші цього року виповнюється десять рочків і всі ці роки, практично від самого її народження, сім'я на…
На варті жіночого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На варті жіночого здоров'я
"Коли хворіє матінка моя, навколо все втрачає сенс буття!". А як же важливо вчасно отримати гідну медичн…
Маленька Оля проти хвороби. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька Оля проти хвороби. 2
Олю на цілих 8 днів перевели в реанімацію і підключили до апарату ШВЛ. Дівчинці робили переливання крові…
Показати всі