Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3
Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3
Завершений

Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.01.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
41000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
41000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Народившись, маленький Євгеній не дихав. Лікарі негайно помістили його під апарат ШВЛ, хлопчик вижив. Перші три місяці свого життя малюк провів у лікарні, і лише після цього його виписали додому. Лікарню Євгеній покидав із медичною випискою, у якій було зазначено "ДЦП, затримку психомовленнєвого розвитку, мікроцефалія, симптоматична епілепсія". Ці декілька слів визначили майбутнє хлопчика.

Лікування таких хвороб містить у собі систематичну роботу вдома та в реабілітаційних центрах, і Євгеній та його рідні роблять усе, що від них залежить. За плечима хлопчика вже десятки реабілітаційних курсів, кожен із яких приносив щось нове у його розвиток. Так, після останнього курсу терапії лікарі відмітили позитивну динаміку в розвитку Євгенія: у нього з’явилися нові вміння, він краще сидить, чіткіше та уважніше дивиться, вимовляє багато нових складів.

Це чудові результати, яких могло б не бути без вашої підтримки! Ви – донори dobro.ua – виявляєте свою доброту та турботу і допомагаєте Євгенію подолати хворобу. І зараз нам знову потрібна ваша підтримка: Євгенію потрібно на новий курс реабілітації, а коштів на нього в родини немає. Цей маленький хлопчик знову потребує фінансової допомоги дорослих, ми ж допоможемо йому?

Повне ім’я: Поліщук Євгеній Богданович, 24.06.2016 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез зі стійкими руховими порушеннями, вираженою затримкою психомовного розвитку, вторинною мікроцефалією, симптоматична епілепсія, поліморфні і генералізовані напади, резистентні до антиконвульсивної терапії
ID: 7840
Підтримали
Родина Тимченко
29.08.2022 23:42
0,87 грн.
Благодійна допомога
29.08.2022 12:45
2109,00 грн.
Благодійна допомога
28.08.2022 15:02
150,00 грн.
Благодійна допомога
27.08.2022 12:23
20,00 грн.
Благодійна допомога
26.08.2022 22:12
3000,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Назар все зможе! 3
Підтримати
Здоров'я
Назар все зможе! 3
Хтось із вас точно пам’ятає Назара. Йому вже 15 років, у нього ДЦП, множині вади розвитку, дзеркальне ві…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо близько 25 родин загиблих або зниклих безвісти Героїв та людей, які стали…
Показати всі