ДЦП та великі досягнення Іллі
ДЦП та великі досягнення Іллі
Завершений

ДЦП та великі досягнення Іллі

Розпочато: 25.05.2018
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
19580,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19580,00 грн.

Ілля народився шляхом кесаревого розтину з внутрішньоутробним ураженням ЦНС. Хлопчик розвивався із запізненням, але навіть лікарі відзначали, що для його стану в нього незвично розумні оченята. Про інвалідність не хотілось і думати. Але у три роки рідним довелося визнати хворобу Іллі. Лікарі поставили діагноз – ДЦП. Спастичний тетрапарез. Затримка розвитку. Змиритися з цим було нелегко. У подальшому психолог пояснила рідним, що для того, щоб почати вирішувати проблему, потрібно її прийняти і зрозуміти.

Родина почала стукати в усі двері, звертатися до різних спеціалістів. Потрібно було в прямому сенсі знайомити дитину з усім, закладати те, що у інших дітей закладено з народження, відновлювати і закріплювати усе шляхом постійних тренувань і повторювань, фізичних вправ та лікувального масажу. Звичайно, результат прийшов не одразу, були різні моменти, та поряд завжди були рідні, близькі і небайдужі люди, які допомагали дитині чим могли. У три роки Ілля нарешті почав ходити, тримаючись за руку, більш-менш зв’язно розмовляти.

В клініці Володимира Андрійовича Бєрсєнєва Ілля лікується вже сьомий рік. Перший курс лікування Ілля пройшов у 2012 році. Мама Іллі розповіла, що ще на першій консультації в Інституті проблем болю батькам доступно пояснили причини хвороби дітей, їхні наслідки, методику лікування та її позитивні результати. І вже після першого курсу вони помітили покращення. Ілля почав не просто повторювати фрази, а висловлювати свої думки, згадувати і розповідати про пережите раніше, тобто почав мислити, усвідомлювати. Кожен наступний курс також приносив свої приємні сюрпризи.

Зараз Іллі 11 років, він навчається у 5 класі загальноосвітньої школи за індивідуальною програмою 2 класу. Почав писати, вивчив літери, читає по складах, він дуже допитливий і непосидючий. Його улюблена настільна книга – енциклопедія про природу. Ілля любить займатися творчістю: ліпити з пластиліну, виготовляти аплікації з кольорового паперу та фетру, малювати, співати, вивчає вірші. Хоче навчитися вишивати нитками та бісером. Освоює настільний теніс у спортивному клубі для інвалідів "Фенікс", їздить на велосипеді.

У жовтні минулого року йому зробили операцію – підшкірне подовження Ахіллових сухожилків справа. Сьогодні його діагноз – ДЦП. Правосторонній геміпарез. Хоча він тепер і стає на стопу, але контрактуру хлопцю ще необхідно подолати. З чоловіком мама Іллі давно розлучена. Довгий час з допомогою родичів вона оплачувала лікування, а тепер вже близькі родини не мають такої можливості. Мама з сином виживають на маленьку зарплату та мізерну допомогу держави. Лікування Іллі життєво необхідне, адже зараз ми бачимо поступову позитивну динаміку, а зупинка може звести нанівець всіх зусилля і лишити дитину без перспектив. А йому ще стільки всього треба навчитись і освоїти! Ми віримо, що прохання мами Іллі буде почуто, і Іллюша матиме шанс на подальше лікування.

 

ПІБ: Кравченко Ілля Сергійович, 05.06.2006 р.

Місто: смт Макарів, Київська обл.

Діагноз: ДЦП, правосторонній геміпарез, груба контрактура правого гомілкового суглоба

ID: 4087
Підтримали
Благодійна допомога
04.06.2018 21:00
0,33 грн.
Благодійна допомога
04.06.2018 17:07
1070,00 грн.
Александр Мирончук
04.06.2018 16:27
26,00 грн.
Людмила Ткач
04.06.2018 12:01
200,00 грн.
Благодійна допомога
04.06.2018 10:38
17580,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Реабілітація Кіборгів
Підтримати
Здоров'я
Реабілітація Кіборгів
Завдяки проєкту троє важкопоранених військовослужбовців зможуть пройти реабілітацію в "Західному реабілі…
Лікування стовбуровими клітинами для Івана
Підтримати
Здоров'я
Лікування стовбуровими клітинами для Івана
Іван один із двійні. Він із братиком народилися на 27 тижні вагітності, самостійно не дихали та були під…
Подаруйте можливість чути для Никифора і Лєри
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте можливість чути для Никифора і Лєри
Никифор і Валерія – братик та сестричка, які мають порушення слуху. Валерія старша сестричка, їй 13 рокі…
Показати всі