ДЦП та великі досягнення Іллі
ДЦП та великі досягнення Іллі
Завершений

ДЦП та великі досягнення Іллі

Розпочато: 25.05.2018
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
19580,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19580,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ілля народився шляхом кесаревого розтину з внутрішньоутробним ураженням ЦНС. Хлопчик розвивався із запізненням, але навіть лікарі відзначали, що для його стану в нього незвично розумні оченята. Про інвалідність не хотілось і думати. Але у три роки рідним довелося визнати хворобу Іллі. Лікарі поставили діагноз – ДЦП. Спастичний тетрапарез. Затримка розвитку. Змиритися з цим було нелегко. У подальшому психолог пояснила рідним, що для того, щоб почати вирішувати проблему, потрібно її прийняти і зрозуміти.

Родина почала стукати в усі двері, звертатися до різних спеціалістів. Потрібно було в прямому сенсі знайомити дитину з усім, закладати те, що у інших дітей закладено з народження, відновлювати і закріплювати усе шляхом постійних тренувань і повторювань, фізичних вправ та лікувального масажу. Звичайно, результат прийшов не одразу, були різні моменти, та поряд завжди були рідні, близькі і небайдужі люди, які допомагали дитині чим могли. У три роки Ілля нарешті почав ходити, тримаючись за руку, більш-менш зв’язно розмовляти.

В клініці Володимира Андрійовича Бєрсєнєва Ілля лікується вже сьомий рік. Перший курс лікування Ілля пройшов у 2012 році. Мама Іллі розповіла, що ще на першій консультації в Інституті проблем болю батькам доступно пояснили причини хвороби дітей, їхні наслідки, методику лікування та її позитивні результати. І вже після першого курсу вони помітили покращення. Ілля почав не просто повторювати фрази, а висловлювати свої думки, згадувати і розповідати про пережите раніше, тобто почав мислити, усвідомлювати. Кожен наступний курс також приносив свої приємні сюрпризи.

Зараз Іллі 11 років, він навчається у 5 класі загальноосвітньої школи за індивідуальною програмою 2 класу. Почав писати, вивчив літери, читає по складах, він дуже допитливий і непосидючий. Його улюблена настільна книга – енциклопедія про природу. Ілля любить займатися творчістю: ліпити з пластиліну, виготовляти аплікації з кольорового паперу та фетру, малювати, співати, вивчає вірші. Хоче навчитися вишивати нитками та бісером. Освоює настільний теніс у спортивному клубі для інвалідів "Фенікс", їздить на велосипеді.

У жовтні минулого року йому зробили операцію – підшкірне подовження Ахіллових сухожилків справа. Сьогодні його діагноз – ДЦП. Правосторонній геміпарез. Хоча він тепер і стає на стопу, але контрактуру хлопцю ще необхідно подолати. З чоловіком мама Іллі давно розлучена. Довгий час з допомогою родичів вона оплачувала лікування, а тепер вже близькі родини не мають такої можливості. Мама з сином виживають на маленьку зарплату та мізерну допомогу держави. Лікування Іллі життєво необхідне, адже зараз ми бачимо поступову позитивну динаміку, а зупинка може звести нанівець всіх зусилля і лишити дитину без перспектив. А йому ще стільки всього треба навчитись і освоїти! Ми віримо, що прохання мами Іллі буде почуто, і Іллюша матиме шанс на подальше лікування.

 

ПІБ: Кравченко Ілля Сергійович, 05.06.2006 р.

Місто: смт Макарів, Київська обл.

Діагноз: ДЦП, правосторонній геміпарез, груба контрактура правого гомілкового суглоба

ID: 4087
Підтримали
Благодійна допомога
04.06.2018 21:00
0,33 грн.
Благодійна допомога
04.06.2018 17:07
1070,00 грн.
Александр Мирончук
04.06.2018 16:27
26,00 грн.
Людмила Ткач
04.06.2018 12:01
200,00 грн.
Благодійна допомога
04.06.2018 10:38
17580,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Допомога діткам з інвалідністю
Підтримати
Здоров'я
Допомога діткам з інвалідністю
Завдяки цьому проєкту ми закупимо 20 спеціальних ліжок у Знамʼянський будинок-інтернат, де проживають ді…
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Показати всі