І знову в бій!
І знову в бій!
Завершений

І знову в бій!

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.05.2019
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

UPD: на превеликий жаль, Ліза померла. Хвороба виявилася сильнішою. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття рідним дівчини та дякує всім, хто підтримував Лізу. Ліза Триленко вже рік бореться зі страшною хворобою. Лімфогранулематоз або лімфома Ходжкіна підкралася непомітно і не хоче відпускати дівчину. Частина боротьби вже позаду, але і попереду ще довгий і складний шлях. Терпіння, стійкість – це ще не все, чим повинна запастися Ліза і її рідні. Ще потрібні гроші, дуже багато грошей на препарати. І тут Лізі не обійтися без нашої допомоги. 

Хвороба прийшла під виглядом нешкідливого кашлю, але домашнє лікування не допомогло. Стривожена мама звернулася до лікаря, який призначив рентген: обстеження показало затемнення лівої плевральної порожнини. Це була пухлина між легенями і серцем. З Апостолівської лікарні Лізу терміново перевели до Дніпра в обласну дитячу, де поставили діагноз лімфогранулематоз. Почалося лікування: призначили 10 блоків "хімії". Кожен курс – справжнє випробування: низький білок і високі показники печінки, порушена робота серця, болі в кістках, лейкоцити падали майже до нуля, Лізі не вистачало сил піднятися з ліжка. В судинах постійно утворювалися тромби, довелося приймати дорогий препарат, що попереджає їх утворення. Так провела дівчинка свій п'ятнадцятий рік життя.

У квітні підійшов до кінця перший етап лікування, і Лізу направили до Києва на обстеження. Страшно було щось загадувати, але все-таки мама з донькою сподівалися на краще, дивлячись у вікно поїзда "Дніпро-Київ". Надія не виправдалася, комп'ютерна томографія показала, що пухлина прогресує. На початку травня Лізу знову госпіталізували до відділення гематології та продовжують інтенсивну хіміотерапію. Попереду важке, довге і дороге лікування. Знову будуть потрібні підтримувальні препарати для печінки і шлунково-кишкового тракту, антибіотики, витратні матеріали, якими лікарня не забезпечує. Мама Лізи не працює, оскільки постійно знаходиться поруч з донькою, а татового заробітку ледве вистачає на життя.

Дівчинка дуже втомилася від нескінченних уколів і крапельниць, але все одно намагається не сумувати. Коли їй стає трохи краще, вона бере спиці і нитки і в'яже. Іноді рятують книги, допомагають відволіктися від болю і страху. Ми просимо вас бути поруч із Лізою на цьому важкому шляху. Ми не можемо дати їй більше відваги і рішучості, але підтримати фінансово можемо. А це, в свою чергу, наповнить її спокоєм і впевненістю. Давайте підтримаємо Лізу!

 

ПІБ: Триленко Єлизавета Віталіївна, 24.05.2003 р.

Місто: с. Перше Травня, Дніпропетровська обл.

Діагноз: лімфогранулематоз, II В стадія, варіант нодулярного склерозу

ID: 5125
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
26.07.2019 17:58
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.07.2019 13:38
109,03 грн.
Благодійна допомога
25.07.2019 13:23
509,81 грн.
Благодійна допомога
25.07.2019 12:49
101,96 грн.
Благодійна допомога
25.07.2019 12:12
71,28 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Мета цього проєкту – зібрати кошти на придбання УЗД апарату експертного класу з неонатальними датчиками …
11 років безперервного лікування
Підтримати
Здоров'я
11 років безперервного лікування
Із самого дитинства 11-річний Ярослав Мисько живе зі складним орфанним генетичним захворюванням – туберо…
Щоб почути тупіт ніжок. 13
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 13
Цього року Микита, як і всі діти, вперше пішов до школи. Він навчається за програмою інклюзивної освіти …
Показати всі