Я біжу, щоб перетворити донорську кров на цілющий еліксир, Лана Шевченко
Я біжу, щоб перетворити донорську кров на цілющий еліксир, Лана Шевченко
Завершений

Я біжу, щоб перетворити донорську кров на цілющий еліксир, Лана Шевченко

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

Лана Шевченко – підприємець, мандрівниця, активістка, письменниця. Лана поставила непросту задачу: пробігти дистанцію на Nova Poshta Kyiv Half Marathon, щоб зібрати кошти на реактиви для Київського центру крові. «Зібрати гроші на реактиви у багато разів складніше, ніж на лікування конкретної людини. Реактиви не викликають емоцій, - сміється Лана. - Але рятують життя».

Лана Шевченко – підприємець, мандрівниця, активістка, письменниця. Лана поставила непросту задачу: пробігти дистанцію на Nova Poshta Kyiv Half Marathon, щоб зібрати кошти на реактиви для Київського центру крові. «Зібрати гроші на реактиви у багато разів складніше, ніж на лікування конкретної людини. Реактиви не викликають емоцій, - сміється Лана. - Але рятують життя».

Лана з дитинства на «ти» зі спортом. «Папа привчив нас з братом до пробіжок вранці, і це стало ранковим ритуалом. А ще у мене в школі був вимогливий учитель фізкультури. Щоб отримати оцінку «4» або «5», потрібно було ходити на спортивні секції 2-3 рази на тиждень. В результаті спорт з'явився в повсякденному житті».

Пізніше прийшло нове захоплення – карате. Цей вид спорту викарбував силу волі і заклав фундамент звичок, які допомагають в житті до сих пір. «Вважаю, що будь-яка вагома перемога – результат щоденних, рутинних дій. І ще, я думаю, сила волі і сталість набагато важливіше таланту».

Донорство крові – така ж здорова звичка, як і спорт. Але в нашій країні бути донором, щоб рятувати життя людей – недостатньо. У центрах крові катастрофічно бракує реактивів для обробки крові. А без них зусилля донорів зводяться нанівець: не перевірену кров не можна вливати пацієнтам.

17 квітня Лана Шевченко біжить, щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми. Підтримайте Лану! Ми збираємо гроші всього лише на реактиви, але рятуємо людські ЖИТТЯ! Проєкт здійснює Міжнародний благодійний фонд "Кожен Може".

ID: 2073
Підтримали
25
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
777 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
01.04.2016 17:27
516,00 грн.
Благодійна допомога
01.04.2016 15:26
100,00 грн.
Віта Мудряк
31.03.2016 14:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
31.03.2016 11:12
222,00 грн.
Благодійна допомога
31.03.2016 10:50
90,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуймо дітей від алергії! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо дітей від алергії! 2
Дихати на повні груди – природне бажання кожної дитини, але в Запоріжжі – місті, яке дихає заводами, це …
Марк стане сильнішим
Підтримати
Здоров'я
Марк стане сильнішим
У Марка цукровий діабет І типу. Для визначення рівня цукру в крові Марку необхідно часто колоти пальчики…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Лікарю потрібна допомога
Підтримати
Здоров'я
Лікарю потрібна допомога
74-річний Олександр Іванович понад пів століття був сімейним лікарем у селі Мишурин Ріг на Дніпропетровщ…
Показати всі