Я буду жити!
Я буду жити!
Завершений

Я буду жити!

Розпочато: 06.03.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
88266,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
88266,00 грн.

Добрий день, мене звуть Ольга Фещенко, я киянка. Звертаюсь до вас по допомогу в продовженні лікування. У мене підростає чудова внучка Соня, яка мов губка вбирає все, чому я можу її навчити! Ми з нею малюємо, співаємо, танцюємо. Але нас розлучає біда - у мене діагностували рак грудей у високоагресивній його формі, необхідно дороге і тривале лікування. Половину шляху я вже пройшла: операція, 4 блоки хімії минулого року і 7 блоків - цього року. Мені 51 рік, але я так багато ще не встигла зробити...

Першого жовтня мене прооперували через пухлину в грудях і поставили діагноз: рак. На мене чекає тривале лікування. Чверть жінок, що їм вперше діагностували рак молочної залози потребують такого ж лікування, як я. Але його можна отримати лише в приватній клініці - держава цього року не виділила на закупівлю потрібних препаратів жодної гривні. Найчастіше потрібна променева терапія і лікування таргетними препаратами.

Я підприємець, але через хворобу вже не можу займатися активною діяльністю: я продаю інструмент для ремонту, завозячи його з-за кордону. Мої друзі зібрали гроші на операцію й лікування - близько 150 тисяч гривень. А потрібно ще більше 50-ти.

Кілька років тому я сама намагалася врятувати від раку своїх близьких. Але не змогла допомогти ані старшому братові (у нього був рак язика), ані своїй мамі (рак грудей). Для мене це стало потрясінням, а ще більшим - власний діагноз цього року. Тому мої близькі і наполягли на моєму лікуванні в приватній клініці, через генетичну схильність до захворювання. Препарат Герцептин, що мені вводять, можна отримати лише у двох приватних клініках. Держава не закуповує цей препарат, а він необхідний жінкам з високоагресивним видом захворювання. Зупинити ріст ракових клітин і дати мені шанс жити довго і щасливо можуть препарати таргетної терапії - в даному випадку це герцептин, найдорожчий препарат. Дуже сподіваюся зібрати за допомогою УББ і добрих чуйних людей хоча б 50 тисяч гривень.

Лікарі кажуть, що одна зі складових успішного лікування - позитивні емоції і віра в одужання! Моя внучка Софія - найактивніший учасник моєї групи підтримки, як і всі мої рідні, друзі! Я багато зараз займаюся не лише пошуком засобів для лікування, але і проведенням благодійних зустрічей, чаювань, беру участь у передачах на ТБ, щоб більше жінок дізналися про підступність цього захворювання. У цьому я бачу головне - попередити їх про профілактику РМЗ. Я почала багато малювати - це було моїм хобі, а тепер я дарую свої роботи своїм благодійникам. Буду вдячна за допомогу в зборі грошей на дорогий герцептин і блоки променевої терапії.

Нехай береже вас Господь за добрі справи. З повагою, Ольга.

І'мя: Ольга Фещенко

Місто: Київ

Діагноз: Рак молочної залози

ID: 591
Підтримали
Благодійна допомога
24.12.2013 11:33
5263,00 грн.
Світлана Житкова
23.12.2013 20:04
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.12.2013 18:02
5,00 грн.
Марина Денисенко
22.12.2013 23:04
25,00 грн.
Володимир Стрельчук
21.12.2013 11:52
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Сім’я Куцолабських дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна, де виховуються татусеві донечки. Батьк…
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Показати всі