Якісна реанімація задля порятунку
Якісна реанімація задля порятунку
Завершений

Якісна реанімація задля порятунку

Проект здійснює
Розпочато: 12.08.2014
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
36390,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36390,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В реанімації лікарні ім. Мечникова зазвичай проходять лікування важкохворі, жертви аварій та надзвичайних подій. В умовах збройної кризи на Сході України сюди надходять насамперед поранені бійці і постраждале мирне населення. Везуть до нас у Дніпропетровськ, бо бойові дії ведуться в 300 км від нас, а це 3 години їзди. Відчувається гостра нестача медичного обладнання та витратних матеріалів у лікарнях.


Реанімаційне відділення №1 лікарні ім. Мечникова розраховане на 15 ліжок, тобто тут можна "реанімувати" 15 пацієнтів. Везуть до нас, тому що у нас є умови для надання необхідної медичної допомоги. У всякому разі, цих умов хоч якось вистачало, поки не було масового потоку важкохворих. Лікарі говорять про те, що поранення, подібні тим, з котрими зараз стикаються, вони раніше бачили тільки в підручниках з військово-польової хірургії. Були випадки, коли медсестри не витримували і втрачали свідомість від побаченого.

Зараз, в умовах, коли відділення заповнене під зав'язку, дуже бракує необхідного обладнання, а саме приліжкових моніторів. Вони необхідні для безперервного спостереження і фіксації показників стану пацієнта: електрокардіограми, артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, частоти дихання, насичення гемоглобіну киснем, температури тіла. Апарати оснащені автоматичним включенням сигналу тривоги в разі, якщо показники свідчать про небезпеку. Приліжкові монітори потрібні біля кожного пацієнта, щоб фіксувати дані і вчасно сигналізувати медперсоналу про зміни в стані пацієнта.

Зараз в реанімаційному відділенні на 15 ліжок НЕМАЄ ЖОДНОГО приліжкового монітора, за показниками стежить медсестра, яка з певною регулярністю робить потрібні виміри.

Вартість одного Монітора пацієнта HEACO G3H складає 18 195 грн. З вашою допомогою ми зможемо, не чекаючи тендерних процедур в МОЗ, закупити і встановити необхідне обладнання, забезпечивши можливість своєчасного надання необхідної медичної допомоги пацієнтам реанімації. Зараз є можливість допомогти в порятунку життів дорослих пацієнтів, адже кожен з них – це чийсь чоловік чи батько, сестра або мама.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
13.08.2014 10:14
36360,00 грн.
Анонімна допомога
12.08.2014 16:50
30,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька!
Влітку 2017 року сталася біда, яка перевернула все життя сім'ї Антонових. Ось вже майже 3 роки минуло з …
Підтримати
Здоров'я
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Пилип в 16 років потрапив у страшну ДТП. Удар припав якраз на пасажирське сидіння, де знаходився хлопець.
Підтримати
Здоров'я
Близнюки хочуть ходити! 3
Глибоко недоношені близнюки Михайлик і Діана після появи на світ відразу потрапили до реанімації. Упродо…
Підтримати
Здоров'я
Я зможу самостійно рухатись! 4
Микита з’явився на світ переношеним. Хлопчик наковтався рідини, вона заповнила легені новонародженого, в…
Показати всі