Катюша потребує допомоги
Катюша потребує допомоги
Завершений

Катюша потребує допомоги

Розпочато: 25.01.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
2237,00 грн.
Зібрано у відсотках
6%
Потрібно
33920,00 грн.

Розпочався новий 2022 рік… У дні новорічно-різдвяних свят усі батьківські молитовні думки, наміри, надії, сподівання, найдорогоцінніші мрії й бажання сім'ї Колесникових спрямовані на покращення стану здоров'я їхньої єдиної донечки Катюші, якій вже виповнилося десять рочків. Від самого народження родина наполегливо, не шкодуючи власних сил і здоров'я, бореться із важким діагнозом дитини – ДЦП.

Минулого року Катюша традиційно пройшла два курси інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна (м.Трускавець), курс комплексної реабілітації та дельфінотерапії у місті Скадовськ Херсонської області. Регулярне лікування у реабілітаційних установах, а також систематичні заняття вдома (з корекційним педагогом, практичним психологом, дефектологом, логопедом, інструкторами з ЛФК та масажу), плавання у басейні, іпотерапія та медикаментозне лікування дали позитивну динаміку у всебічному розвитку дитинки. Взагалі дівчинка стала уважнішою, активнішою, контактнішою, витривалішою, вона краще розуміє звернену до неї мову. Все це ще і ще раз переконує нас у правильності обраного цією сім'єю шляху. І на цій вкрай важливій дорозі не можна зупинятися, необхідно обов'язково йти вперед до здійснення батьківської мети – повного одужання Катрусі.

Цього року родина знову планує пройти два курси реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна, оскільки лікування у цій установі було й залишається основним і найрезультативнішим для Катрусі. Щоб не втратити досягнення попереднього лікування і крок за кроком наближатися до поставленої цілі, варто продовжувати регулярні, щонайменше двічі на рік, реабілітації. Переконані, що у батьків Катрусі вистачить терпіння, сил і витримки. Але у зв'язку зі стрімким та шаленим підвищенням цін на все найнеобхідніше, у родини немає коштів на реалізацію вкрай важливих і життєво необхідних для їхньої донечки заходів.

Тому знову звертаємося до усіх небайдужих людей з проханням про фінансову допомогу. Віримо, що батьківські молитви та добрі вчинки небайдужих та чуйних людей здатні створити справжнє диво для Катрусі і допоможуть їй потрапити на реабілітацію. Сподіваємося на людське розуміння і підтримку!                     

Повне ім’я: Колесникова Катерина Сергіївна, 10.08.2011 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія у стадії пересування перевертанням, у фазі лежання з контролем голови, рухові порушення ІV рівня з класифікацією GMFCS, функції руки V рівня за класифікацією MACS
ID: 7872
Підтримали
Благодійна допомога
12.02.2022 13:59
982,00 грн.
Благодійна допомога
06.02.2022 00:36
100,00 грн.
Charlie Chaplin
04.02.2022 23:19
10,00 грн.
Благодійна допомога
03.02.2022 09:40
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.02.2022 23:02
10,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
11 років безперервного лікування
Підтримати
Здоров'я
11 років безперервного лікування
Із самого дитинства 11-річний Ярослав Мисько живе зі складним орфанним генетичним захворюванням – туберо…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Показати всі