Все буде добре. 2018
Все буде добре. 2018
Завершений

Все буде добре. 2018

Розпочато: 12.01.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
20298,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20298,00 грн.

"У переддень Нового 2018 року та Різдва Христового всі батьківські й материнські молитовні думки і наміри, надії і сподівання, найдорогоцінніші мрії і бажання спрямовані на нашу єдину 6-річну донечку Катрусеньку. Від самого народження ми наполегливо, не шкодуючи власних сил і здоров'я, боремося із важким діагнозом – ДЦП. За цей час багато пережито й пройдено…

Позаду курси реабілітації у МКВЛ м. Трускавця, лікування у Центрі реабілітації та відпочинку "Акварель" м. Скадовська Херсонської області, де Катюня вперше пройшла курс дельфінотерапії та грязелікування. Все це, а також прийом медикаментів, іпотерапія, регулярне плавання у басейні, постійні заняття вдома та у реабілітаційному центрі за місцем проживання дали суттєві позитивні результати: значно знизився м'язовий тонус донечки; вона стала вище піднімати і довше утримувати голівоньку в положенні лежачи на животику та сидячи із підтримкою дорослого; набагато краще виводить стопи ніжок у правильне положення; впевненіше і триваліше по часу стоїть із підтримкою; у неї збільшився об'єм активних і пасивних рухів; дівчинка намагається самостійно сідати з лежачого положення; покращилася її дрібна моторика (довше і краще утримує предмети у ручках).

Катюня стає більш активною, контактнішою, витривалішою та уважнішою. Вона набагато краще розуміє звернену мову і вже почала відповідати "по-своєму" на наше звернення до неї. Ми – батьки – задоволені результатами реабілітації цього року. Оскільки, незважаючи на активний ріст дитинки, ми поступово, крок за кроком рухаємося вперед. Щоб не втратити досягнення попереднього лікування і наблизитися до поставленої мети – одужання Катрусеньки – варто продовжувати систематичні, реабілітації. Тому наступного року ми прагнемо пройти 2 курси інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації у МКВЛ м. Трускавця, бо лікування у цій установі було й залишається основним і найрезультативнішим для Катюні", – пишуть батьки Каті.

Ми переконані, що нам вистачить терпіння, сил і витримки. Але у зв'язку зі стрімким та шаленим підвищенням цін на все найнеобхідніше, у родини немає коштів на реалізацію вкрай важливих і життєво необхідних для донечки заходів. Ми просимо фінансової допомоги виключно на лікування, а проїзд, проживання і харчування сім'я сплачує власними коштами. Віримо, що батьківські й материнські молитви та добрі вчинки небайдужих чуйних людей здатні створити справжнє диво для нашої Катрусеньки. Надіємося на людське розуміння і підтримку!

 

ПІБ: Колесникова Катерина Сергіївна, 10.08.2011 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія у стадії пересування перевертанням, в фазі лежання з контролем голови, рухові порушення ІV рівня з класифікацією GMFCS, функції руки V рівня за класифікацією MACS

ID: 3695
Підтримали
Благодійна допомога
21.01.2018 12:44
0,64 грн.
UpBrain
21.01.2018 12:24
13769,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2018 00:58
20,37 грн.
Денис Шевченко
20.01.2018 20:50
50,92 грн.
Благодійна допомога
20.01.2018 19:20
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Підтримати
Здоров'я
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Щоб врятувати Аліні життя, лікарі зробили трепанацію черепа, і дівчинка понад місяць перебувала на апара…
Коли коштів не вистачає на ліки. 2
Підтримати
Здоров'я
Коли коштів не вистачає на ліки. 2
Сергій з дитинства не говорить та не чує. Гідроцефалія – важка хвороба, яка від народження зіпсувала хло…
Показати всі