Хочу бігати по ранковій росі: 2 етап зборів
Хочу бігати по ранковій росі: 2 етап зборів
Завершений

Хочу бігати по ранковій росі: 2 етап зборів

Розпочато: 13.05.2014
Івано-Франківська область
Завершений
Всього зібрано
6860,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6860,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Денис із самого народження бореться за своє життя: лікарі врятували його в реанімації. Проте крововилив у мозок, гідроцефалія та постійні судоми призвели до ДЦП. В одній лікарні матері сказали: "Навіщо вам така дитина? Народіть здорову дитину, а цю лишіть у спокої". Проте ніхто не збирався складати руки. Курси реабілітації в клініці Трускавця дають втішні результати. Проте на новий курс у сім'ї немає коштів. Допоможіть подарувати Денису щасливе майбутнє!

Я Ганна – мама Денисика, який хворіє на ДЦП вже майже 5 рочків. Ми дуже чекали на цю дитину, знали, що в нас має бути хлопчик Денисик. Але сталося так, що на 32 тижні вагітності в мене почалися перейми, через тяжкі пологи в дитини не було жодних ознак життя, але Бог так дав, що лікарі врятували нашого синочка. Я залишилася в пологовому будинку, а мого хлопчика забрали в реанімацію, я побачила його лише на четвертій день. Мені сказали, що в нього крововилив головного мозку, гідроцефалія (це коли в мозок набирається рідина) і ще багато інших хвороб. У реанімації він провів 7 днів і ще довгих 40 днів ми провели в відділенні для недоношених. Здавалося, що підемо додому і всі біди закінчаться, але все скалалося не так, а почалося ще гірше.

У мого синочка почалися судоми: бувало й таке, що за день могло бути 40 нападів, і з лікарень ми майже не виходили. Які тільки медикаменти не приймали, де б ми тільки не були – нічого не допомагало. В одній лікарні м. Києва нам сказали: "Навіщо вам така дитина? Обстежтесь і народіть собі нормальну, здорову дитину, а цю лишіть у спокої". Але ми ні на що не звертали уваги, ми поставили собі за мету, що зробимо все можливе, щоб витягнути дитину з такого стану, хто б нам що не казав.

Зараз Денисик хоч і не ходить і не сидить, але почав говорити, більше розуміє, знає коли хоче їсти, пити, проситься до туалету. Я вдячна Богу за те, що Він нас не покидає, а дає нам віру, що наші зусилля не марні, і ми не зупинимось, будемо йти до кінця, бо я бачу, що реабілітація в міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець дає нам гарні результати. Після першого курсу Денис почав краще і виразніше розмовляти, збільшився запас слів, став набагато розумнішим, після другого курсу реабілітації він пробує трошки сидіти, з підтримкою може постояти довше на ніжках.

І я впевнена, що в нас будуть ще кращі результати після третього курсу лікування, але через те, що постійно приймаємо дорогі препарати із закордону, ми не можемо зібрати гроші на лікування. Тому я звертаюся до вас вдруге по допомогу.

Ми щиро вдячні тим людям, які допомогли нам першого разу, і просимо всіх тих, кому небайдуже чуже життя, допомогти нам і цього разу.

 

ПІБ: Гарвасюк Денис Миколайович, 06.09.2009 р.

Місто: Івано-Франківська область, Городенківський р-н, с. Корнів

Діагноз: ДЦП

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
22.05.2014 02:01
1400,00 грн.
Анонімна допомога
22.05.2014 01:12
90,00 грн.
Ярослава Вовканич
22.05.2014 01:00
10,00 грн.
Анонімна допомога
22.05.2014 00:44
10,00 грн.
Анонімна допомога
21.05.2014 18:47
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Підтримати
Здоров'я
Вийти з реанімації і обійняти маму
Ярослава вже два роки не відвідує школу. Сьогодні реальність життя дівчинки не радісна. Замість шкільно…
Підтримати
Здоров'я
Врятуємо сотні життів разом!
Дитячий рак – хвороба виліковна, але одужання залежить не тільки від вправності лікарів чи наявності пре…
Показати всі