Хвороба Лізи не відступає
Хвороба Лізи не відступає
Завершений

Хвороба Лізи не відступає

Розпочато: 06.03.2017
Луганська обл.
Завершений
Всього зібрано
18931,64 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18931,64 грн.

Шановні донори, ми вимушені повідомити страшну новину. Ліза померла у лікарні в м.Лисичанськ від серцевої недостатності. Ми приносимо наші найщиріші слова співчуття рідним крихітки, яка так боролася за життя. У цій родині три жінки – мама, бабуся і восьмирічна Ліза. Тато зник, коли зрозумів, що у його доньки великі проблеми зі здоров'ям. Та й Бог із ним, не про нього мова. А мова про маленьку Лізочку, яку було важко виношувати і народжувати. Після пологів лікарі Сєверодонецького пологового будинку відразу встановили у неї наявність м'язової слабкості, поганий ковтальний і смоктальний рефлекси, проблеми з шийним відділом хребта.

Але діагноз вдалося встановити лише у віці 2 (!) років і 3 місяців, вже в Луганську. І пролунав він, як вирок – вроджена міопатія. Тоді ж лікарі сказали, що надії на повне одужання особливо немає і головне завдання – не допустити прогресування, тобто атрофії всіх м'язів. І після повернення в Сєвєродонецьк, аж до недавнього часу, все лікування дівчинки полягало в медикаментозній підтримуючій терапії та ЛФК.

І тільки після того, як в 2012 році вона відвідала Медичний центру лікаря Берсенєва, в її стані з'явилися позитивні зміни – дівчинка стала швидше ходити, з'явилася міміка, покращилася мова. Мама з дочкою приїжджають на лікування два рази на рік.

Але хвороба не хоче відступати – два роки тому, у зв’язку зі зростом Лізочки та її низькою вагою, виникла проблема з правою ногою, що призвела до розвитку сколіозу. Зараз дівчинка фактично позбавлена можливості нормально пересуватися, не може рости так, як інші діти, що впливає на її фізичний і психічний розвиток. А грошей вже майже немає – ні на лікування, ні на поїздки до Києва, ні на ортези для ніжки, ні на дорогий корсет... Список витрат давно перевищив мамину зарплату медсестри і бабусину пенсію.

Хвороба не щадить крихітку ні вдень, ні вночі. Але мама і бабуся сподіваються, що з допомогою небайдужих і добрих людей вони зможуть дати Лізі шанс на повноцінне життя без болю!

 

ПІБ: Козинська Єлизавета Андріївна, 07.06.2009 р.

Місто: Сєвєродонецьк

Діагноз: вроджена міопатія, синдром гіпермобільності в крупних суглобах, плосковальгусна деформація стоп, контрактура в правому голіностопному суглобі, прогресуючий сколіоз грудо-поясничного відділу хребта, вторинна метаболічна кардіоміопатія, затримка фізичного розвитку, дефіцит маси тіла

ID: 2881
Підтримали
Благодійна допомога
19.04.2017 13:02
11607,88 грн.
Благодійна допомога
18.04.2017 17:06
10,00 грн.
Anna Pylypets
18.04.2017 15:52
50,00 грн.
мари .
18.04.2017 13:45
51,01 грн.
Благодійна допомога
16.04.2017 17:44
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Вікторія крокує до одужання
Підтримати
Здоров'я
Вікторія крокує до одужання
У Вікторії когнітивна епілептиформна дезінтеграція, аутизм, гіперактивність, затримка психо-мовленнєвого…
Максимко потребує підтримки в лікуванні
Підтримати
Здоров'я
Максимко потребує підтримки в лікуванні
Максім страждає на діабет. Батьки вимушені постійно купувати сенсори, одноразові голочки до шприц-ручок,…
Її кошти на лікування вже вичерпані
Підтримати
Здоров'я
Її кошти на лікування вже вичерпані
В Анастасії рак молочної залози. Позаду вже 10 хіміотерапій та 21 опромінювання, але онкологія не відсту…
Показати всі