Кирило має декілька захворювань
Кирило має декілька захворювань
Завершений

Кирило має декілька захворювань

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.05.2025
Рівне
Завершений
Всього зібрано
29000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29000,00 грн.

У 2 роки та 8 місяців Кирило почав відвідувати дитячий садочок, де швидко адаптувався та залюбки грався з дітками. Але звичайна застуда, на яку хворіють всі діти, затягнулася не на один тиждень. Саме тоді батьки помітили нетипову поведінку дитини: роздратованість, постійна спрага та часте відвідування туалету. Лише швидка реакція батьків дозволила Кирилкові не опинитися в реанімації. Вдома хлопчика чекав іменинний торт та багато повітряних кульок, але замість веселого святкування свого третього дня народження Кирило опиняється на лікарняному ліжку. Рівень глюкози в крові та невтішний діагноз – цукровий діабет – не залишили місця для радості. Лише сльози від постійних ін’єкцій інсуліну, до яких вже п’ятирічна дитина не може звикнути й досі.

Кирило зростає гіперактивною дитиною, він завжди в русі, що часто призводить до гіпоглікемій. Потрібно постійно вимірювати рівень глюкози в крові, аби запобігти різкому його падінню. Завдяки сенсорам, які вимірюють рівень глюкози кожної хвилини та передають покази на телефон мами, можна вчасно зреагувати та зробити життя дитини відчутно простішим та безпечнішим.

На жаль, окрім діабету, хлопчик з самого народження хворіє на органічні ураження головного мозку. Перші три місяці життя Кирило провів під крапельницями в реанімаційному відділенні. Відтоді його життя нерозривно пов’язане з лікарнями. Постійні заняття з реабілітологом, логопедом та нейропсихологом фінансово виснажують родину. А тут ще й діабет! Держава лише частково компенсує лікування та реабілітацію Кирила, тому сім’я звертається з проханням про допомогу в придбанні сенсорів.

Повне ім’я: Федіна Кирило Богданович, 03.12.2019 р.
Місто: Рівне
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 10167
Підтримали
Благодійна допомога
21.05.2025 11:48
1960,00 грн.
Благодійна допомога
19.05.2025 16:36
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.05.2025 04:49
1000,00 грн.
Благодійна допомога
17.05.2025 02:58
300,00 грн.
Благодійна допомога
14.05.2025 21:18
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Коли хвороба назавжди з тобою
Підтримати
Здоров'я
Коли хвороба назавжди з тобою
Злата – надзвичайно хоробра дівчинка, яка вже понад п’ять років веде щоденну боротьбу з цукровим діабето…
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Аня і Даня: разом сильніші!
Підтримати
Здоров'я
Аня і Даня: разом сильніші!
Двійнята з вадами розвитку потребують реабілітації, що є великим фінансовим навантаженням для багатодітн…
Друге життя для кисневих апаратів. 4
Підтримати
Здоров'я
Друге життя для кисневих апаратів. 4
Без кисню вони задихаються – але ми можемо повернути їм повітря. Наш фонд безкоштовно надає кисневі конц…
Показати всі