Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Завершений

Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги

Розпочато: 15.07.2022
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
164135,1 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
164135,10 грн.

Київська обласна дитяча лікарня надає багатопрофільну високоспеціалізовану медичну допомогу хворим дітям, що потребують спеціальних методів діагностики та лікування. Це 10 тисяч пролікованих дітлахів, більше 5 тисяч проведених операцій за рік у цій лікарні, ліжковий фонд якої 340 ліжок, із них 12 ліжок належать відділенням анестезіології та інтенсивної терапії для дітей. Також у лікарні функціонує поліклініка на 200 відвідувань за робочу зміну.

За свою піввікову історію лікарня стала одним із провідних медичних закладів охорони здоров’я Київщини. Щороку в закладі на лікуванні та виходжуванні знаходиться близько 550 новонароджених з перинатальною патологією та передчасно народжених дітей, близько 150 з них потребують інтенсивної терапії та отримують лікування у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії недоношених та новонароджених дітей. Це передчасно народжені діти та діти з тяжкою перинатальною патологією, яким проводиться тривала респіраторна терапія, інфузійна терапія, безперервний моніторинг життєво важливих функцій. І для всіх маленьких пацієнтів потрібна якісна діагностика. Мета нашого проєкту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД). 

Ультразвукове дослідження є важливим, швидким, неінвазивним методом для діагностики та моніторингу значної кількості патологій. Рутинно застосовується відділеннями інтенсивної терапії новонароджених, патології новонароджених, анестезіології та інтенсивної терапії у важких, маломобільних пацієнтів, пацієнтів на ШВЛ, передчасно народжених дітей. Дозволяє в максимально короткий термін біля ліжка пацієнта провести диференційну діагностику невідкладних станів, в тому числі у пацієнтів з травмою, нетравматичними крововиливами, при патології серця та легень, коли необхідно якнайшвидше надати екстрену допомогу, а також дозволяє контролювати динаміку розвитку захворювання та проводити моніторинг ефективності лікування, робить можливим проведення невідкладної сонографії, відповідно до протоколів FAST, FATE і BLUE.

Апаратові, який наразі використовують у лікарні, більше 20 років, він технологічно давно застарів, немає кольорового дисплея, секторного неонатального датчика, не дозволяє забезпечити проведення нових методик сонографії.

З метою надання ефективної спеціалізованої допомоги дітям, покращення якості діагностики та лікування, КНП КОР "Київська обласна дитяча лікарня" потребує нового апарату для ультразвукової діагностики. 

І наша мета за допомогою небайдужих людей його придбати! 

ID: 8183
Підтримали
Bunny nail cafe
29.06.2023 13:50
120,24 грн.
Bunny nail cafe
22.06.2023 18:50
1300,00 грн.
Bunny nail cafe
15.06.2023 18:07
1550,00 грн.
Bunny nail cafe
08.06.2023 23:08
2500,00 грн.
Bunny nail cafe
02.06.2023 13:38
6350,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Шанс на безтурботне дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на безтурботне дитинство!
Під час пологів Олексій пережив обвиття пуповиною та кисневе голодування. Попереду непростий шлях віднов…
Одна з двійні
Підтримати
Здоров'я
Одна з двійні
В Ані ДЦП. Перший тиждень свого життя вона провела в реанімації, бо народилася з маленькою вагою та не м…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Показати всі