Коляска для Карини
Коляска для Карини
Завершений

Коляска для Карини

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.10.2013
Донецька обл
Завершений
Всього зібрано
11051,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11051,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

4 роки тому, в сім'ї Панасенко з селища Новий Світ Донецької області на світ з'явилася чудова дівчинка Карина. Її батьки були найщасливішими людьми на світі! Адже вони так чекали на дитину! Та ось прийшла біда. У 2,5 місяці малятко захворіло. Поставили страшний діагноз - гнійний менінгоенцефаліт, у важкому стані. Минуло 4 роки. Сьогодні дитинка не може самостійно сидіти та їсть із пляшечки. Карина потребує спеціальної реабілітаційної дитячої коляски, яка забезпечить їй правильне фізіологічне положення. Стара коляска давно мала для дівчинки.

Менінгоенцефаліт - це запалення головного мозку та його оболонок через інфекцію вірусного або бактеріального характеру. Хвороба може зачіпати і спинний мозок, що стає причиною розвитку міеліта з паралічем обох ніг. Маленька Карина як могла боролася за своє життя: перебувала на штучній вентиляції легенів, харчувалася через спеціальний зонд. У реанімаційному відділенні малятко пробуло майже 1,5 міс. Під час лікування їй зробили МРТ головного мозку, результати якого шокували молодих батьків - деякі ділянки мозку не функціонували і як наслідок, не контролювалася температура тіла, констатували повну втрату зору і рівноваги.

Після тих страшних подій минуло майже чотири роки. Сьогодні Кариночка не може самостійно сидіти і їсть із пляшечки. Батьки з ніжністю піклуються про неї, намагаються знайти додатково кошти, щоб оплатити курс медичної реабілітації в спеціалізованих установах. Велика частина скромного сімейного бюджету йде на лікування дитини.

Зараз Карина дуже потребує спеціальної реабілітаційної дитячої коляски, що забезпечить їй правильне фізіологічне положення. Наразі батьки дівчинки користуються маленькою, незручною коляскою і для прогулянок вона не придатна: якщо підняти ніжки дитини, коляска падає, Карина травмується, і прогулянка на вулиці не приносить ніякої радості. Реабілітаційна дитяча коляска Rehab Buggy OSD має широкі можливості регулювання, що дозволяє забезпечити комфорт дитині і зручність у використанні батькам. У неї складна конструкція, мала вага і камерні колеса з гальмами - важливі переваги цієї моделі. Вартість коляски є 13 900 грн. Це надто дорого, і батьки дівчинки не можуть собі дозволити її купити.

Мама й тато маленької Карини звертаються до всіх із проханням про надання їм допомоги у придбанні реабілітаційної коляски. Ми віримо, що багато з тих, хто почув історію про маленьку дівчинку-інваліда з невеличкого селища, зможе надати посильну фінансову підтримку її родині, а дівчинці подарувати радість від прогулянок без болю!

Ім’я: Панасенко Карина, 2009 р.н.

Місто: с.Новий Світ, Донецька обл.

Діагноз: наслідок гнійного менінгоенцефаліту з грубою затримкою психомоторного розвитку, тетрапарез, апалічний синдром, судомний синдром

ID: 744
Підтримали
Благодійна допомога
21.11.2013 11:11
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:08
301,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:07
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:06
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Мета нашого проєкту: закупити в Національний інститут раку модульні монітори та повнолицьові маски, які …
Показати всі