Корпоративний подарунок, що рятує життя
Корпоративний подарунок, що рятує життя
Завершений

Корпоративний подарунок, що рятує життя

Розпочато: 17.12.2018
Львів і Харків
Завершений
Всього зібрано
82600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
82600,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Вже третій рік поспіль компанія "ЕСКА Капітал" відмовляється від корпоративних подарунків на користь благодійності. Це соціальна ініціатива потужної лізингової компанії, яка вже понад 10 років допомагає зростати мікро, малому і середньому бізнесу в Україні. Новий рік – безумовний лідер в подарункових перегонах. Але краще дарувати подарунки, які насправді потрібні.Команда "ЕСКА Капітал" вирішила цього року спрямувати допомогу на порятунок життя передчасно народжених дітей.

Щорічно в світі близько 15 000 000 дітей народжуються передчасно. В Україні за статистикою це кожна 15-та дитина. Ці нетерплячі малюки дуже тендітні і слабкі, їх життя повністю залежить від правильного виходжування та сучасного медичного обладнання. Дитина, народжена вагою менш ніж 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем. Саме тому недоношеність – одна з основних причин дитячої смертності в світі. На превеликий жаль, українські лікарні сьогодні не мають достатнього фінансування, а лікарі не мають змоги рятувати життя дітей без спеціальних приладів.

Мета нашої компанії напередодні Новорічних та Різдвяних свят – виправити цю ситуацію. Завдяки цьому благодійному проекту ми закупимо та передамо у лікарні 2 сучасних пульсоксиметри для передчасно народжених малюків. Пульсоксиметр є найважливішим засобом моніторингу в сучасній практиці виходжування діток. Це неінвазивний медичний пристрій, що перевіряє рівень кисню в крові і видає сигнал тривоги, щойно виявляє небезпечну зміну. Такий, на перший погляд, нехитрий і невеликий прилад має досить складний принцип роботи. Якщо описувати в двох словах, то пульсоксиметр складається з датчика зі світлодіодами (дві різні хвилі – інфрачервона й червона), мікропроцесора і дисплею. Датчики випромінюють світло, яке проходить через тканини і поглинається кров'ю. Ступінь поглинання залежить від ступеня насиченості киснем гемоглобіну в крові.

Всі дані обробляються мікропроцесором і подаються на дисплей у вигляді цифрових значень або графіків. Прилад запам'ятовує попередні значення, що дозволяють вивчати всю історію хвороби наочно. Без них неможливий моніторинг за показниками життя малюка. Дуже важливо, аби у кожного малюка був свій прилад. Два пульсоксиметри від "ЕСКА Капітал" будуть направлені до Харківського регіонального перинатального центру та у Львівську комунальну міську дитячу клінічну лікарню, які цього потребують. Це не випадковий вибір. "ЕСКА Капітал" ефективно працює в усіх регіонах України, і наша команда переконана, що саме фінансовий патріотизм, співпраця та соціальна відповідальність підприємців здатні об'єднати країну.

Відмова від корпоративних подарунків – це чудова нагода забезпечити українських лікарів необхідним медичним обладнанням та дати їм змогу рятувати життя малюкам. А нашим партнерам та клієнтам бажаємо у Новому 2019 році міцного здоров'я, миру, любові, прибутків та радощів від добрих справ! Можливо, саме зараз нам із вами посміхається нетерплячий врятований майбутній чемпіон світу, видатний митець, лауреат Нобелівської премії або Президент країни.

ID: 4681
Підтримали
ЕСКА Капітал
19.12.2018 14:19
82600,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Маленький скарб хоче ходити. 5
Підтримати
Здоров'я
Маленький скарб хоче ходити. 5
У крихітки виявили жовтяницю, далі були крапельниці і ліки, а згодом Вероніка раптом перестала виявляти …
На шляху до здорового серця
Підтримати
Здоров'я
На шляху до здорового серця
Наша мета – закупівля квартального запасу витратних матеріалів для забезпечення безперервної роботи клін…
Половина світу дитинства. 3
Підтримати
Здоров'я
Половина світу дитинства. 3
Вся ліва частина Артемієвого тіла спазмована, тому воно скошується направо. Ліва ручка і ніжка хлопчика …
Більше, ніж любов. 2
Підтримати
Здоров'я
Більше, ніж любов. 2
Питання "чому так сталося?" для батьків Насті давно перестало існувати. Для них донечка – це просто любо…
Показати всі